Суркіс: «Випили чаю з Михайликом і попрощались»

Сентябрь 30 13:45 2013
Ігор Суркіс Динамо

Ігор Суркіс Динамо

Ігор Суркіс розповів правду про Тараса Михайлика та причини трансферу в Росію гравця Динамо Київ.

Президент Динамо Київ поділився інформацією про гру Михайлика, його трансфер у російський Локомотив і причини переходу футболіста.

«Тарас прийшов до мене в кабінет, ми з ним чудово поспілкувалися, так скажемо, за чашкою чаю. Він пояснив, що чудово розуміє, чому не потрапляє до складу. Раніше ображався у зв’язку з цим на тренера, а тепер дійшов висновку, що треба розібратися в собі. Зрозумів, що необхідна свіжа мотивація, а знайти її можна зі зміною команди.

Обіцяти Михалику новий трирічний контракт я не міг. Хоча й не виключав, що він так проявить себе до зими, коли спливав чинна угода, що ми запропонуємо Тарасу договір … ну, припустимо, на два роки. Але наш віце-капітан зізнався, що йому надійшла цікава пропозиція від «Локомотива», йдеться про три повних сезонах, і заковика лише в тому, щоб ми відпустили його на півроку раніше терміну.

З урахуванням заслуг футболіста перед «Динамо» я не міг торгуватися з московським клубом. Ми надали Михалику статус вільного агента і по-доброму розпрощалися. Днями я розмовляв з ним по телефону, і Тарас зізнався, що, хоча трохи і нудьгує по Києву, в новій команді він відчуває величезний ентузіазм і бажання себе проявити. У тому числі з тим, щоб повернутися до збірної України і, цілком можливо, поїхати з нею на чемпіонат світу до Бразилії» — зазначив Ігор Суркіс.

  Article "tagged" as:
  Categories: