Сабо публічно критикує «Динамо Київ»

Сентябрь 30 20:05 2013
Йожеф Сабо

Йожеф Сабо

Йожеф Сабо публічно розкритикував трансферну політику Динамо Київ. Екс-тренер київського Динамо розповів про ситуацію в українському чемпіонаті, досягнення Металіста та падіння киян.

Журнал Україна публікує інтерв’ю Сабо з журналістами:
— Яка вірогідність, що в наступному сезоні «Шахтар» стане ще сильнішим, ніж у попередніх?
— Справа в тому, що ще не відомо, чи будуть чи продавяти Мхітаряна. Якщо його продадуть слідом за Фернандіньо, то «Шахтарю» буде дуже важко. Особливо на міжнародній арені. Так, куплені нові футболісти, але подивимося, як вони увійдуть відразу в команду.

— Нещодавно «Динамо» придбало голландського форварда Джермейна Ленса.
— Не забувайте ще Ідейє (Сміється). Чи будуть його продавати або не будуть — це така справа. А Ленс — хороший футболіст. Швидкий, може грати і на правому, і на лівому фланзі, в середині … Але все залежить від того, в якому настрої він буде грати в «Динамо». Тренеру потрібно знайти до нього ключ, тому що у Блохіна, в принципі, характер не очень. Тому він і був хорошим футболістом. Нещодавно Женя Левченко, який грав і працює зараз у Голландії, давав інтерв’ю. І він сказав, що у цього хлопчика непростий характер. Так що треба підібрати до нього ключ, щоб він був завжди в настрої і показував свої найкращі якості.

— Як Вам гра Артема Кравця останнім часом? Чи має він шанси закріпитись в основі?

— Дай Бог! Я за нього вболівав і вболіваю. Шкода, що він отримав таку травму, що вже десь півтора року не може ніяк отямитися. Якщо зараз у нього все нормально, я сподіваюся і хотів би, щоб він всіх «розштовхав» і став гравцем основи.

— А хто ще з молодих гравців киян може серйозно проявити себе в новому сезоні?

— Це знову ж перспектива. Так, там є талановиті футболісти, але все це перспектива. Я думаю, що вони повинні вирости в хороших футболістів. Але буває так, що начебто перспективний футболіст, а вирости ніяк не може. Якщо, тим більше, будуть сидіти на лавці запасних, то я з упевненістю можу сказати, що зростання у них не буде.

— Що скажете з приводу трансферу Михалика? Невже він не підійшов під нову команду Олега Блохіна?
— Не знаю, не знаю … Нехай мене пробачать «динамівці», але мені здається, що прийде час, і вони будуть шкодувати, що відпустили Михалика. Це гравець, який може грати центрального захисника, опорного півзахисника, дисциплінований, хороший у відборі … У всякому разі, претензій до нього тренер не повинен мати.

— Як оціните міжсезонну роботу «Металіста»?
— Вони ж купили центрального захисника — Моледо. Подивимося, як він зможе заявити про себе. А взагалі, у них вже є хороша команда з грамотно підібраними футболістами. Тому, навіщо купувати? Щоб створювати в команді якісь непорозуміння між футболістами? Розумієте, є вираз: «Добре, коли багато футболістів. І погано, коли багато футболістів». Тому що, припустимо, футболісти потім будуть ображатися один на одного, на тренера, він буде вважати, що він краще, ніж той, кого ставлять … І в результаті підуть якісь непорозуміння, а цього не хотілося б. У всякому разі, у «Металіста» є хороша команда, є склад з 15-16 твердих футболістів. Навіщо їм потрібно ще?

— На Вашу, харків’яни вже готові до історичного для них сезону?
— Ще поки немає, але підготовка йде. Багато футболістів тільки приїхали. Лише б не форсував підготовку тренерський склад, тому що у них же є Ліга Чемпіонів. Там будуть непрості команди, і вони повинні бути готові до цього.

Журнал Україна

  Article "tagged" as:
  Categories: