Сабо: «Динамо Київ можна обігрувати»

Сентябрь 27 09:25 2013

Йожеф Сабо прокоментував результати матчів Кубка України.

Командам грати в кубку має бути цікаво, тому що, вони, по-перше, весь час на слуху, і вони грають удома, хто б не потрапив. А є хороші команди в Першій лізі, які будинки можуть і налаштуватися. Цим і славиться Кубок — що вони на одну гру можуть налаштуватися, і обіграти будь-яку команду: «Динамо», «Шахтар», «Металіст» або «Дніпро». В одній грі можуть «, — сказав Сабо.

Незважаючи на мінімальну перемогу «Динамо» над донецьким «Металургом» і інтригуючий в цілому сюжет гри, в діях підопічних Олега Блохіна я побачив сліди одужання. Принаймні, дві перемоги поспіль (у чемпіонаті і Кубку) над далеко не слабкими опонентами дають привід для оптимізму шанувальникам «біло-синіх». Зрозуміло, всередині команди ще далеко не все гладко, попереду — важка притирання членів нового тренерського штабу між собою. Але, принаймні, початок відродженню з попелу покладено!

Звертає на себе увагу виліт двох колективів Прем’єр-ліги — «Зорі» і «Таврії» — у протистоянні з командами, які нижче їх у класі. Але, якщо розібратися, краматорський «Авангард», який вибив луганчан з розіграшу, вже давно виділяється в першій лізі на тлі багатьох інших клубів. Робота наставника Сергія Шевченка особисто мені імпонує!

  Article "tagged" as:
  Categories: