Хачеріді та Шахтар: «Гра в наперстки по-донецьки»

Сентябрь 27 20:05 2013
Хачеріді

Хачеріді

Темі ймовірного переходу захисника «Динамо» Євгена Хачеріді в «Шахтар» надано новий імпульс.

Голова прес-служби «Шахтаря» Руслан Мармазов у ​​колонці стверджує, що перехід Хачеріді в донецький клуб принесе користь українському футболу.

«Знаєте, чому «Динамо» не ризикне покликати в свої ряди, скажімо, Ракицького? Справа навіть не в обмежених можливостях київського клубу … Причина в тому, що Ярик, з його пролетарської прямотою і дитячою безпосередністю, може і направити в пішохідний тур, звідки не всі повертаються засмаглими і з магнітиками. А це удар по і так хворому столичному самолюбству.

Хачеріді не звернув, помітили? Міг же сказати: «Хто? «Шахтар»? Ні за які пряники! Нехай валить зі своїми мільйонами … »Міг, але не сказав. Видав щось дипломатично-обтічне: президенти все вирішують або щось типу того … Думаєте, однозначної відповіді не послідувало з причини рафінованої інтелігентності Євгенія? Дуже допускаю. Вже його-то ангельський, стриманий характер країні відомий. Але, швидше, стовп динамівської оборони просто не цілком щасливий у своєму клубі. Не знаю, поколачивающими чи його в роздягальні або це плід збудженої журналістської фантазії, але футболіст явно «гострить лижі».

Чистий паніка. А хіба протиприродна спроба однієї команди придбати футболіста інший? До речі, а хто «Шахтар» обзивав «золотою кліткою»? Куди поховалися, в бронзову клітку? Хоча зрозуміти можна. Кияни настраждалися в останній час. Стільки неприємностей (де при нашій участі, а де і самостійно) собі створили, що пережити ще й втрату провідного гравця — вкрай складно.

А тепер головне питання, яке мені задали і в редакції, пропонуючи написати цю колонку: «Навіщо вам Хачеріді?» Нам-то? Дуже просто: він сильний гравець. «Шахтар» має можливість і бажання його запросити. Так чого стримуватися? Ну а якщо хто вважає це провокацією … Так і ви нас провокуйте. Засипте «Шахтар» багатомільйонними пропозиціями, розкладіть моральну обстановку у нас в колективі собі на радість, а нам на біду. Хоча краще погоджуйтеся. Хачеріді, схоже, все одно піде з «Динамо». Нехай хоч в країні залишиться, продовжить нести користь українському футболу. Будемо вище вузьких інтересів! Що дуже патріотично », — підводить підсумки Мармазов.

  Article "tagged" as:
  Categories: