Суркіс: «Динамо (Київ) в кризі — Блохін має працювати

Сентябрь 25 14:59 2013

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував зміни в тренерському штабі команди.

«Переживав за команду, а не за себе. Нанести більше 25 ударів і не забивати … Немає впевненості у гравців , а це психологічно впливає. Ми не просто в яму потрапили , а потрапили в кризову ситуацію. Але треба виходити з неї , як мені , так і команді. Треба було виграти , не має значення , з яким рахунком.

Хочу всs домисли розвіяти — ніхто нікого не звільняв. Самі тренери зібралися , прийняли рішення підбадьорити команду. Прийняли таке рішення. І Баль , і Михайличенко , і Роменський залишаються на контрактах . Чим займатимуться , ми вирішимо . Михайличенко має досвід клубної роботи . Баль теж має досвід. У нас є дубль , юнаки . Треба було сплеск зробити. Прибирати всіх не вважав необхідним. Довіряю Блохіну , він душею переживає за команду. Для пацієнта це струс. Попит все одно з головного тренера. Якби я звільняв, то звільняв би весь штаб . Вони будуть в клубі. Просто іншою роботою займатися.

Магат? Даю слово — ні з ким не зустрічався , але те , що не буду зустрічатися , обіцяти теж не можу. Сподіваюся , Блохін щось переосмислить , теж неправильно щось робив. Може , Блохін і Михайличенко заважали в чомусь один одному. Але криза ще не пройшов — і треба виходити з ситуації і мені , і команді » , — сказав Суркіс в ефірі телеканалу » 2 +2 «

  Categories: