Tickets.ua «кинула» пасажирів на рейсі Київ-Мадрид

Сентябрь 24 16:22 2013

Система бронювання авіаквитків «кинула» пасажирів та не віддає гроші за квитки. В результаті пасажири не змогли вилетіти рейсом Київ-Мадрид.

Я знаю, що скаржитися — не завжди вірний хід. Мене, як і багатьох інших, так виховували. Але в даному випадку моя історія може допомогти багатьом іншим мандрівникам. І, сподіваюся, допоможе.

Я довго чекала цю відпустку — рік. Полюбила Іспанію буквально з першого своєї подорожі і дуже хотілося повернутися і вивчити її краще. Подорож запланувала на кінець серпня — початок вересня. Підготовкою до оформлення візи зайнялася ще в березні — вирішила купити авіа квитки через Tickets.ua

Гроші знялися , отримала лист наступного змісту:

» Ви сплатили замовлення № 1VZSMC на купівлю авіаквитків для перельоту за маршрутом :
Київ — Мадрид — Київ ,
для
1 дорослого.
Загальна вартість до оплати , з урахуванням всіх податків і зборів , становить: 3612.00 UAH.

Дата і час створення замовлення : 11.03.2013 00:37:33 .

Дата і час оплати замовлення : 11.03.2013 11:52:29 .

Електронний квиток буде виписаний , підтверджений і внесений до Ваше замовлення найближчим часом …

З повагою , і вдячністю ,
команда Tickets.ua »

Роздруківку з розділу «Мій квиток » подавала серед інших документів на оформлення візи , яку без проблем отримала через кілька днів.

28го серпня щаслива зібрала речі і відправилася » Чекин » в улюблений Термінал D. . І дізналася , що мене немає в списках. Співробітниця МАУ ввічливо запропонувала зв’язатися з Тікетс ЮА та уточнити , що ж могло статися. Оператор Олексій повідомив , що квиток не був виписаний ( саме час про це дізнаватися в аеропорту перед відльотом ) і що я можу сама за свої гроші купити собі квиток до Мадрида і назад. Йому дуже шкода , гроші повернуть.

Я не буду описувати мандраж і спроби стримати паніку. Місяці підготовки , бронювання , отримання документів — виписок , гроші на оформлення — розгляд .. все могло піти нанівець і замість сонячної Валенсії (до неї я прямувала відразу по прильоту в Мадрид) — Малаги я могла в той же день опинитися за робочим столом. Слава богу у мене були гроші на картці ( які я звичайно ж планувала витратити в Іспанії) і я купила квиток.

Пройшов місяць — вартість квитка Tickets.ua не відшкодував і не зв’язалися телефоном — поштою ( Олексій знав мій обліковий запис з імейлом ) . При спробі до них додзвонитися я отримувала мовчання в трубку (не важливо , що ти натиснеш за запитом 1 або 2) , повідомлення через контактну форму з чіткими деталями ситуації теж не отримали відповідь. У підсумку я здзвонилася по скайпу з оператором Катериною, яка награним завченими фразами повідомила мені , що мій квиток був зданий 28го серпня ( зданий ? Да я його не отримувала , щоб здавати прямо перед вильотом !) , Що 3612 грн повернуть після заповнення заявки на повернення грошей (про яку оператор Олексій не згадував) і що ні, на жаль TIcket.ua не лояльні до своїх клієнтів , їм не шкода, що вони влаштували стільки проблем через не налагодженої системи і вони не знають , що таке моральний збиток і що різницю у вартості квитків вони не повернуть. ( Де- факто Катерина повідомила , що збиток не відшкодують , що не пояснюючи ситуацію ) .

Після аналізу питання я бачу , що проблема могла статися через те , що я забронювала квиток вночі , а оплатила вранці . У чому суть моєї скарги: після списання грошей ( Tickets.ua заздалегідь зрозуміло , що квитка немає ) у березні і аж до кінця серпня зі мною ніхто не зв’язався , щоб вирішити глюк системи ( чому платіж взагалі пройшов якщо бронь » перетримати » і я отримала хибно позитивну відповідь ?) .

Висновок для мене — дочекатися дзвінка Олексія «найближчим часом » , дочекатися повернення вартості первісного квитка ( ще місяць ? !) І більше не користуватися послугами Tickets.ua , чого і вам не бажаю. Зараз вже не час » вас багато , а я один». Кожна компанія зобов’язана підвищувати рівень сервісу та якості .. або повторювати історію Аеросвіт .

Я дуже сподіваюся , що запис гарненько проиндексируется і в результаті менше подорожей зірветься через халатність і непрофесійність співробітників Tickets.ua

Ключевики ще раз : tickets.ua , Авіабілети онлайн , Авіаквитки онлайн — найдешевші авіаквитки в Україні , купити.
Джерело: Юлия Блиндюк blogs.korrespondent.net/users/blog/phoqce2/a119451

  Categories: