Блохін: «Я не знаю, що робити з Динамо (Київ)»

Сентябрь 23 08:12 2013

Олег Блохін прокоментував гру Динамо на Олімпійському та розповів про причини невдач команди. Проте експерти журналу Україна аналізують коментар Ігоря Суркіса щодо звільнень в команді.

«Ніхто нікого не звільняв, не шукайте сенсації. Михайличенко, Баль і Роменський залишаються в клубі. На яких посадах? Я от я з ними зустрінуся, і ми вирішимо, на яких ділянках вони працюватимуть. У них є діючі контракти, і до того моменту, поки працюватиме Блохін, враховуючи те, що головний тренер їх запрошував, вони залишаться в клубі».

«Михайличенко взагалі був відкликаний з посади спортивного директора в команду , щоб допомогти Блохіну швидше адаптуватися в клубному футболі. Моя провина в тому , що я не наполіг , щоб Михайличенко залишився спортивним директором. Це я з себе не знімаю. Чому ? Напевно , Луческу і Рамос не могли б працювати разом. Михайличенко — самостійний і сформувався тренер , який вже працював у Динамо , вигравав чемпіонство і грав у Лізі чемпіонів. На той момент , коли з Блохіним трапилося нещастя , мені здалося , що це правильний крок. Хтось повинен був вести за собою команду. А коли Блохін одужав , напевно, кожен з кимось не погоджувався » .

«Я Олегу Володимировичу вірю з однієї простої причини — він динамівець і кував славні перемоги клубу в минулому. Кому , як не йому вивести команду з кризи і поставити гру вже з новими помічниками , які будуть оголошені буквально завтра — післязавтра» .

» Чия була ініціатива зі звільненням тренерського штабу ? Я в це не втручався. Коли таких заслужених людей звільняють , їм хоча б дзвонять . Їм ніхто не дзвонив , тому що їм було сказано , що вони продовжують роботу в клубі. Тренери між собою сіли і вирішили , що треба зробити. і якщо це піде на користь , з’являться нові обличчя і щось зміниться , тоді все зроблено правильно . Якщо не піде на користь , тоді ми будемо змушені стати перед фактом , що нам треба шукати тренера » .

» Блохін з ними вирішив це питання , а мене просто поставив до відома . Хто з ним буде працювати? Блохін сказав , що підібрав одного- двох людей , які будуть йому допомагати. Я особисто їх підтримаю , кого б він не сказав . Я не можу сьогодні керувати тим , хто буде головному тренеру допомагати , Я не маю права втручатися в тренувальний процес , — підсумував президент Динамо .

  Article "tagged" as:
  Categories: