Ультрас Динамо (Київ) погрожує футболістам — заява

Сентябрь 21 22:58 2013

Фанати киян зробили відкриту заяву про жалюгідний стан Динамо.

Ми завжди з повагою ставимося до квітів нашого клубу, до величної історії Динамо, ми цінуємо і культивуємо серед нашого руху справжні динамівські якості: мужність, цілеспрямованість, прагнення досягти високого результату в кожній справі , рішучу боротьбу з будь-якими труднощами на шляху до своєї мети. Адже якщо ти граєш у Динамо — ти повинен не тільки викладатися на полі на 120% , але і постійно прогресувати. Якщо ти вболіваєш за Динамо — ти повинен бути кращим на трибуні і поза нею. Якщо ти працюєш у Динамо — ти повинен віддавати всього себе клубу заради перемоги в кожній грі , в кожному турнірі .

Це не юнацький максималізм , це — ідеологія , завдяки якій наш клуб отримав свої самі перемоги і отримав світове визнання. Сьогоднішнє Динамо — це наш біль. Боляче спостерігати , як команда програє гру за грою , отримує нищівні поразки від команд , титули та досягнення яких всі разом менше тих трофеї , якими володіє наш клуб .

Ми чудово розуміємо тих гравців нинішнього Динамо , які викладаються на полі , але змушені гру за грою вибачатися перед своїми вболівальниками. Однак відчайдушні зусилля декількох гравців , навіть найбільш талановитих і відданих нашій команді , недостатні для перемог . Так само , як і недостатньо тільки витрачати гроші на трансфери гравців , не цікавлячись результатами команди , заради яких ці ​​трансфери здійснювалися . Недостатньо нескінченно розбиратися і шукати причини поразок , проводити бесіди з гравцями , не роблячи при цьому ніяких висновків і дій , щоб змінити ситуацію на краще. Недостатньо освистувати команду на стадіоні та викладати обурливі повідомлення на адресу клубу в мережі Інтернет.

Ми нікому і ніколи не дозволяли і не дозволимо безкарно ганьбити і ображати наше Динамо . І це стосується всіх , у тому числі гравців , тренерів , менеджменту клубу і його власників . Ми вимагаємо від усього динамівського колективу рішучих змін , а не подальших вибачень і розмов про будівництво команди. Ми вимагаємо дій і рішень , а не звітів про витрачені на клуб засобах . Ми поки все ж щиро сподіваємося на те , що нам не треба буде вдаватися до радикальних дій , щоб припинити той сором , який спостерігає багатомільйонна сім’я вболівальників Динамо останнім часом . Але наше терпіння — не безмежне , і не варто його випробовувати.

  Article "tagged" as:
  Categories: