Карпати відправлять Блохіна у відставку на Олімпійському

Сентябрь 21 23:05 2013

Львівські «Карпати» у минулому турі цілком у справі обіграли донецький «Шахтар», чим викликали лють у наставника «Гірників».

Хто тільки не був винен, і хлопчики подають м’ячі , і Олександр Севідов, який ними керував, і поле стадіону Україна , оскільки, на думку Луческу, на новій «Львів Арені» такі «маніпуляції» проробити неможливо. Апогеєм висловлювань наставника стало звинувачення «Карпат» в «нечесній грі», впору згадувати нема кого товариша Каспера Хьюлманда у світлі просторікувань Містера про « Fair Play ».

Тепер «Карпати » спробують відібрати очки у ще одного гранда українського футболу. Тактика на гру читається , як і тиждень тому: щільно зіграти в обороні , не допускаючи розривів між лініями команд , і спробувати швидко виходити в контратаки , тим більше , що оборона « Динамо» обов’язково кілька шансів надасть .

Відносно « Динамо» , то уявити , в якому настрої команда підійде до матчу , практично неможливо. Відомо тільки , що рівень індивідуальної майстерності динамівцем в рази перевершує рівень футболістів « Карпат» , і в жодному разі Олег Блохін залишиться задоволеним , як мінімум другим таймом …

  Article "tagged" as:
  Categories: