Думка преси про Динамо (Київ): «У всьому винен Блохін»

Сентябрь 18 16:23 2013

Блохін не винен у тому , що він поганий тренер. Винен той, хто даному поганому самозакоханому тренеру дозволив тренувати Динамо . Але тут проблема криється ще глибше.

Адже якщо подивитися уважно , то у ДК до приходу Блохіна були проблеми іншого характеру — ДК було 2м і не виходило / не потрапляла до групи ЛЧ. Керівництво та вболівальників даний факт не влаштовував. Тільки найцікавіше тут те , що причини даних невдач списували на Сьоміна. Ось тільки Сьомін був не винен , він вичавлював з команди максимум. Проблеми Динамо останніх років крилися набагато глибше — в безграмотного менеджменті .

У той час як Шахтар в плані менеджменту пішов далеко вперед , а Металіст почав активно рухатися в даному напрямку — Динамо нічого в даному аспекті не робив , вішаючи всіх собак на головного тренера. Час йшов , а Колубев деградував в усіх відношеннях.

Покликали Блохіна ! Для чого ? ? ? Він повинен був вирішити проблеми Київського клубу ? ? ? Автор згаданого поста навів статистику роботи Блохіна (31% поразок і т.д.). Якби менеджмент Динамо відрізнявся високим рівнем професіоналізму , то кандидатуру ОВБ навіть не стали б розглядати . Рішення призначити його головним тренером було імпульсивним , це було рішення однієї людини — Суркіса , і прийнято було воно по суті на авось .

Так от , за принципом » на авось » Динамо і живе протягом останніх 10 років , у той час як конкуренти намагаються рівнятися на успішні моделі провідних клубів Європи.

Ви дійсно думаєте , що відставка Блохіна і запрошення умовного » ​​Моуріньо » вирішить всі проблеми Динамо ? Дуже в цьому сумніваюся . У того ж Моуріньо не вийшло звичної феєрії на секундочку ! в РЕАЛІ ! Не вийшло з причини звичайно інших факторів , але все ж.

А ми говоримо про Динамо , де крім навколоспортивних проблем повно проблем у самого клубу.

Спробую підсумувати . 6 місце і новий статус міцного середняка УПЛ — це не вина Блохіна. Не можна звинуватити людину в тому , що він не робить того , чого робити не вміє апріорі. Спортивні результати команди цілком і повністю відповідають ситуації , в яку потрапив КЛУБ .

Я просто прошу не плутати команду Динамо і клуб Динамо . Це начебто одне і теж , але якщо клуб , вибачте в ЖOПЕ , то чому у команди повинно бути все добре. Чому мусить виходити у Блохіна ? ? ? Чому замість Блохіна знімуть нормального тренера і у нього все має вийти ? ? ?

Динамо зараз в першу чергу як КЛУБ програє Шахтарю і Металісту , незабаром буде програвати і Дніпру . Тому й спортивні результати команди нижче спортивних результатів перерахованих команд.

Все ще вважаєте Блохін винен , що Динамо 6е ? Він лише наслідок від причини , закладеної набагато глибше ніж позиція головного тренера Динамо .

  Article "tagged" as:
  Categories: