Газзаев: «Динамо зіграло жахливо»

Август 06 11:17 2013
газзаев

газзаев

Екс-тренер Динамо Київ Валерій Газзаев прокоментував гру Шахтар-Динамо та розповів про слабкості киян.

«Динамо зіграло жахливо, без агресії та бажання перемогти. Гра флангами не вдавалась, Срна переграв своїх опонентів на всіх ділянках поля.», — зазначив Газзаев.

Ви можете розповідати казки про суддівство, про те, що в команді багато новачків, але це все не витримує жодної критики. Що, сьогодні в перший раз свистіли спірні контакти в один бік чи ви не були до цього готові? Це всесвітня сенсація? На «Донбас-Арені» вже давно свої правила футболу, і це ні для кого не новина, не вчора з підгузників виросли, але одна справа, коли арбітри тягнуть за вуха команду, яка об’єктивно сильніше і вбивають тебе, інша, коли «Шахтар» віддає тобі гру, а ти нічого не можеш з цим зробити. Одягайте штанці великого хлопчика і грайте у футбол. Не можуть.

У другому таймі ніхто нікого не тягнув за вуха, приводів для якихось серйозних суддівських рішень було всього кілька, що для половини матчу такого напруження — хрень на пісному маслі. Возите, скільки душі завгодно. Не можуть. Чи не пропрацювали, не захотіли, чи не підготувалися.

Давайте не будемо нічого вигадувати. За яким сценарієм матчі розвивалися раніше? Донецьк затискає Київ перші хвилин п’ятнадцять на його половині і при суддівської підтримки намагається загнати швидкий гол, «Динамо» психологічно ламається і пливе. Сьогодні пропустили в першій атаці, але тут же опоненти отримали у відповідь. Говорити про те, що столична команда опинилася розібраної за чогось там — нерозумно. Ви дивилися інший матч. У момент, коли «Шахтар» звично повинен був напирати на ворожі ворота через центральну зону, граючи ширше, при необхідності і змушуючи тим самим свого суперника існувати виключно за рахунок флангових контратак — Донецьк встав. Це було цілком очевидно, ніколи ще за останні роки в матчах цих команд не було створено так мало моментів біля воріт гостей.

Луческу вийшов грати з двома руйнівниками, і у нього не було людини, що виконує функції Фернандіньо і зв’язує гру. Зник з очей Тейшейра, здохли фланги. Команда віддала центр поля через відсутність футболістів, здатних нагнітати всі 90 хвилин. «Шахтар» сьогодні не готовий так грати, він об’єктивно не тягне і це відзначає кожен, хто бачив їх у минулому році і зараз.
Абсолютно різний рівень, інші планетарні системи. І вони, повторюся, кидають троячку з жалюгідних для себе п’яти моментів.

  Article "tagged" as:
  Categories: