У Жулянах відкриють новий термінал аеропорту

Август 02 13:24 2013
Жуляни аеропорт

Жуляни аеропорт

У Міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) ведеться будівництво тимчасового Терміналу D для внутрішніх рейсів. Він розташований в 50 метрах від діючого Терміналу А для міжнародних рейсів.

У Терміналі D площею 3,2 тис. кв. метрів розмістяться 12 стійок реєстрації, острів видачі багажу, 5 виходів на посадку, бізнес-зал, каси, 2 ресторани — в залі реєстрації і в чистій зоні, передбачені всі зручності для людей з обмеженими можливостями пересування. Вся інфраструктура міжнародного Терміналу А, що знаходиться поруч, також може використовуватися пасажирами внутрішніх рейсів: медпункт, кімната матері і дитини, магазинчики, сувенірні крамниці, кафе, ресторани, аптечний пункт.

Час відкриття Терміналу D — останні дні жовтня 2013 року.
Після відкриття нового Терміналу D туди будуть переведені всі внутрішні рейси, які зараз обслуговуються у старому Терміналі B і новому Терміналі А. Пропускна здатність тимчасового Терміналу D до 400 тис чол. на приліт / виліт в рік.

Будівництво терміналу в Жулянах

Будівництво терміналу в Жулянах


У подальших планах аеропорту «Київ» будівництво повноцінного терміналу для внутрішньоукраїнських рейсів, розширення міжнародного Терміналу А, будівництво ангарного комплексу і готелю. Наразі ведуться роботи з розширення паркінгу на привокзальній площі ще на 50 машиномісць.

  Article "tagged" as:
  Categories: