МВС вимагає закрити «Дорожній Контроль»

Июль 23 16:31 2013
Дорожній контроль

Дорожній контроль

Міліція вимагає припинити діяльність «Дорожнього контролю».

Начальник УМВС в Херсонській області Валерій Литвин висловив невдоволення діяльністю руху «Дорожній контроль», яка бореться з порушеннями з боку даішників.

Про це міліцейський начальник заявив на засіданні колегії УМВС, — журнал Україна

«Постійні провокації з боку членів так званого« Дорожнього контролю »- це взагалі абсурд. Я думаю, що коли-небудь прийде цьому край, тому що те, що відбувається з співробітниками ДАІ, ні в одній країні не заохочується », — цитує Литвина херсонське видання« Площа свободи ».

Разом з тим, «Дорожній контроль» на своєму сайті звинувачує МВС у тому, що воно найняло банду для побиття активістів організації.

Повідомляється, що через три години після побиття 21 липня активіста Олега Богданова в Донецьку постраждав ще один активіст — Федір Добріцин. Його побили в Маріуполі. За словами Добріцина, йому подзвонили у двері його квартири, а коли він відкрив — побачив двох спортсменів. «Перед тим як зачинити двері, активіст отримав кілька ударів по тілу і в голову», — сказано в повідомленні.

При цьому, на думку постраждалих, проти них діяли одні й ті ж люди. «Спочатку вони побили Олега, а через три години приїхали до Маріуполя і побили Федора. Суть в тому, що як Олег Богданов, так і Федір Добріцин брали участь у нещодавньому рейді «Дорожнього контролю», в ході якого зафіксували порушення закону з боку працівників «Беркута» і написали заяви, де залишили свої адреси », — сказано в повідомленні.

Крім того, вчора стало відомо, що «банда приїжджала додому до решти учасників рейду — активісту Артему, Миколі і Кирилу». «Їх не було вдома, тому розпитували сусідів. Молоді хлопці також вказали свої адреси в заявах проти працівників «Беркута». Артем проживає в місті Донецьку, а Микола і Кирило — у Маріуполі. Судячи з усього, МВС видало бандитам список адрес всіх учасників рейду для того, щоб провчити активістів. Злочинці пересуваються на автомобілі «Шкода», — сказано в повідомленні «Дорожнього контролю».

Джерело: журнал Україна

  Article "tagged" as:
  Categories: