МАУ спричинила хаос в аеропорту Бориспіль

Июль 16 17:49 2013
МАУ

МАУ

У Борисполі сьогодні діється транспортний колапс — всі рейси авіакомпанії МАУ затримуються на 6-12 годин.

Деякі пасажири не можуть вилетіти більше доби. Персонал авіакомпанії ретельно ховається і відмазується «технічними проблемами». Про це журналу Україна телефоном повідомив пасажир МАУ. Пасажири впевнені, що справа в банальній «недовантаженності»: наприклад на Донецький рейс зареєструвалося всього 20 чоловік. Гнати порожній літак невигідно, тому людей маринують цілодобово — чекають поки набереться повний літак. Як маршрутники.

До вечора нарешті з’явився представник МАУ (Сенчук М.Ю.) і розповів, що у них зламалося відразу 4 літаки. На запитання «Як таке може бути?!», Пояснив, що компанія МАУ працює на межі, всі літаки розписані під рейси і завантажені повністю, так що якщо хоч один літак ламається, зупиняється відразу кілька рейсів, які цей літак обслуговує. А 4 літаки зламалося, бо працюють вони на знос, особливо влітку. А запасних літаків немає, тому що складна економічна ситуація і висока конкуренція — не можуть собі дозволити.

Михайло Сенчук очевидно дуже задоволений тим, як він вправно викрутився з ситуації. Так задоволений, що навіть не помітив як публічно знищив свою ж компанію. Адже якщо літаки МАУ працюють на знос і ось так пачками ламаються, то можуть і в повітрі зламатися? З відповідними наслідками?

Що виходить? Якщо офіційний представник бреше, і пасажири праві щодо «маршрутників», то компанія МАУ — жадібні авіаперевізники. А якщо він не бреше і у них реально все ламається, то компанія МАУ — небезпечні особи. І в обох випадках необхідно триматися від них подалі.

Джерело: Журнал Україна

  Article "tagged" as:
  Categories: