Записки автомобіліста механіка — АвтоВаз

Июнь 22 21:08 2013
Автоваз

Автоваз

Геніальне оголошення розмістив автомобіліст з приводу продажі автомобіля АвтоВаз.

Продаю свою сімку Автоваз. Купівля, прямо скажемо, сумнівна, але зате і ціна — чисто символічна. 40 тисяч рублів і корвет ваш! Рік випуску 1996, стан спірне. Пробіг позначений на табло як 52000, але під цим стоїть розуміти 152000. А якщо зовсім чесно, то 252000.

Поставлено електронне запалювання, недавно мене бронепровода, налаштований трамблер, замінено масло, устновлено новий глушник. Віддаю разом з магнітолою cd/mp3/usb, двома колонками і парою новісінькій всесезонной гуми «Кама євро» на задніх колесах.

Найголовніше, апарат на ходу! По місту ніяких проблем (крім того, що без кондиціонера влітку в ній жарко як у пеклі). Рве зі світлофора багато іномарки (особливо ті, які не підозрюють, що беруть участь у змаганні). По трасі теж нормуль. Яку швидкість вам вдасться на ній розвинути, залежить тільки від вашого інстинкту самозбереження. Особисто я в ті рідкісні рази, коли розганяв її до 130, ловив себе на тому, що не кліпати, не рухаючись і практично не дихаю.

Машина в ДТП не участвововала. Але передні крила трохи пом’яті обидва. Напевно били до мене. Хоча я теж разів стукнув, якщо чесно, але дуже повільно, крила не м’яв. У лівого крила є нефарбований ділянку сірого кольору. Дуже допомагає виявляти автомобіль на великих парковках і додає звірюка неповторну індивідуальність. По кузову — є деякі ділянки, які можна вважати нормальними. Кузов цілком менян в 2000 році, але по ньому не скажеш.

Внутрішнє оздоблення салону виконана за чиєюсь незбагненною примхою з використанням лінолеуму. З цим доведеться жити. Глибоко у водійському кріслі (у якого щось луснуло всередині, від чого воно стало нижче, ніж має бути) є якась дуже гостра деталь, яка іноді боляче впивається в поперек. Я так і не розібрався, що це за деталь, чому вона там і як таке взагалі може бути.

Мається сигналка і центральний замок. Пасажирська двері періодично заїдає. Брелок у Ахтунг, давно випала пластмаса над головною кнопкою, тому туди доводиться тикати ключем. Але це не складно, тому що ключ завжди окремо від брелка, тому що пластмасове вушко теж давно розламалося. Сігналізаторщікі у відповідь на питання про заміну брелка на аналогічний нешанобливо сміються.

У машині останні півтора року не курив. А до цього курив, дуже багато. Але не більше, ніж попередній господар і його численні друзі — одночасно, всі разом, взимку, з щільно закритими стеклами. Стеля нехарактерно сірого кольору не дозволить цього приховати.

Диски погані.

Піч — пекельне горнило — працює взимку так що мама не горюй. Але на жаль, гаряче повітря затруює знизу і влітку, коли пічка вимкнена, і якщо жати більше 110 по трасі в сандалях, то по-дрібниці припікає пальці на правій нозі.

З монтажного блоку є дивні розводки, які не з першого разу розуміє навіть мій електрик. Я не зможу пояснити навіщо деякі з них зроблені, але точно пам’ятаю, що без них щось не крутиться. Сам монтажний блок, до речі, краще поміняти, деякі контакти подоткнуть сірниками і прутиками, це не зовсім правильно і не дуже безпечно.

Я радий би сказати, що зате в цю машину вкладена вся моя любов і турбота, але це не так. У неї вкладено тільки ненависть і презирство. Чи не нишпорячи в пристрої автомобіля, капот я відкривав або щоб долити якусь рідину, зниклу напередодні без сліду і видимих ​​причин, або щоб в подиві дивитися на двигун, коли машина раптом встає.

Кому це потрібно. Відмінний тренажер для початківців, після якого водіння будь-якого автомобіля, чий рік випуску пізніше 1982 року, здасться благодатним полегшенням. Для грубої роботи на знос. Навантажена під дах будматеріалами і з пітним мужиком-роботягою за кермом ця машина буде виглядати правильніше, ніж з дівчинкою-студенткою, чий телефон коштує приблизно стільки ж. Для ентузіастів, із задоволенням проживають більшу частину доби в гаражі. Простір для творчості в цій машині безмежний, лагодити і міняти можна практично все.

Крутий Пімп-мобіль для справжнього сутенера! Загартована в боях піратська шхуна з суворою вдачею! Самурай, відданий своєму господареві до останнього подиху. Як сказав Хаторі Ханзо, передаючи свій кращий меч Чорної Мамбе, «Навіть якщо сам Будда виявиться у тебе на шляху, він буде повалений!»

  Article "tagged" as:
  Categories: