Заправити кондиціонер в авто — поради

Май 05 16:10 2013
Заправити кондиціонер в авто на літо потрібна річ.

Спочатку потрібно перевірити весь клімат контроль на наявність проблем, лише тоді заправити кондиціонер. Автомат відкачує з кондиціонера холодоагент, поділяє масло від холодоагенту, фільтрує, сушить його, зважує і визначає скільки холодоагенту пішло за час експлуатації автомобіля. Після діагностики система кондиціонера вакуумируют, перевіряється на витік, заправляється потрібну вагу холодоагенту, масла. Перевіряються параметри роботи кондиціонера.

Заправити кондиціонер

Заправити кондиціонер


Однак навряд, сервіси біля узбіччя будуть відповідати технічному регламенту, рекомендованому заводом автовиробником. Незважаючи на те, що це дуже проста процедура, необхідно знати, як заправити автомобільний кондиціонер. Адже недотримання елементарних правил може привести до дорогого ремонту. Недостатня кількість холодоагенту призводить до зниження тиску і продуктивності, а значить і до перегріву компресора, з подальшим виходом з ладу окремих вузлів. Надлишок, навпаки призводить до підвищеного тиску і виходу з ладу клапанної системи.

Важлива діагностика, яка і дасть зрозуміти, коли заправляти кондиціонер в машині. Обов’язковою процесом, в будь заправці, вважається вакуумирование, тобто видалення зайвої вологи повітря з системи кондиціонування, оскільки при високому вакуумі, волога перетворюється на пару і легко видаляється з системи. Цей процес необхідно здійснювати, при заміні будь-яких елементів автомобіля, або перед заправкою. Якщо ви виявили, що сталася розгерметизація, то необхідно відразу визначитися, де заправити кондиціонер. Вже пройшли ті часи, коли кондиціонер вважався предметом розкоші. Більшість автомобілів, сходять з конвеєра з цією системою, і при правильній експлуатації, вони можуть прослужити своїм власникам досить довго.

Але, як правило, будь-яке фреон випаровується і перевірка його рівня в кондиціонері, входить в обов’язкову процедуру при будь-якому ТО. Заправити кондиціонер в будь-якому сервісі, можуть здійснювати фахівці суміжних спеціальностей. І для того, щоб знати як заправити кондиціонер в машині, треба володіти не тільки практичними навичками, а й мати теоретичну базу знань. Адже від кваліфікованого обслуговування залежить довговічність роботи кондиціонера. Розуміння фізичних процесів, які відбуваються в системі кондиціонування повітря, та наявність високотехнологічного обладнання, дозволяє доглядати за цим приладом, у відповідності з технічними вимогами.

  Article "tagged" as:
  Categories: