Янукович сяде в тюрму, якщо програє вибори

Май 04 11:16 2013
Президенту України Віктору Януковичу навряд чи варто розраховувати на поблажливість опозиції, коли вона прийде до влади. Розуміючи це, Янукович боротиметься більш відчайдушно, ніж у 2004 році. На карті — його власна свобода і добробут.

Янукович

Янукович


«Президент просто не може собі дозволити цю владу втратити. На карті — його власна свобода, благополуччя і добробут сім’ї, процвітання всього донецького клану», — йдеться в статті.

«Сьогодні на Україні — жорстокі політичні звичаї, і ящик Пандори відкрив сам глава держави. Якщо нинішні опозиціонери прорвуться у владу, Януковичу навряд чи варто розраховувати на їх поблажливість — велика ймовірність, що з ним вчинять так само, як сам він вступив з Юлією Тимошенко. Прецедент створено », — пише автор.

«Тому треба триматися до останнього, не віддавати опозиції без бою жоден мандат і жоден майдан. Втім, поки що підстав для занепокоєння у Віктора Януковича начебто немає — ситуацію в країні Янукович і його донецький клан в цілому контролюють», — резюмує автор статті.

  Article "tagged" as:
  Categories: