ТОП-10 найгірших доріг України — рейтинг

Май 03 10:52 2013
Асвальт дорога

Асвальт дорога

У десятці найгірших доріг траси Тернопіль — Львів, Львів — Луцьк, Павлоград — Донецьк, , Одеса — Березівка.
Терміни експлуатації 80% автомобільних доріг в Україні вичерпали себе вже двічі, а то й тричі.

Ліквідацією наслідків минулої зими, яка стала для старенького українського асфальту катастрофою, тепер займаються по всій країні місцева влада. Так, голова столичної міськдержадміністрації Олександр Попов урочисто пообіцяв, що всі дороги в Києві будуть відремонтовані до 15 квітня.

Відтоді майже щодня Київавтодор посилав «фронтові» зведення про успіхи в боротьбі за повернення на вулиці столиці втраченого асфальту.

За останніми даними організації, вже відремонтовано 79 тисяч квадратних метрів доріг із 96 тисяч. У цілому ж по країні, згідно з інформацією Укравтодору, його зусиллями усунута «ямковість» на 98% доріг державного значення.

Щоб об’єктивно оцінити виконану дорожніми службами роботу, Кореспондент поцікавився думкою про стан вітчизняних трас тих, хто щодня стикається з вибоїнами і вибоїнами, — представникам служб таксі і компаній, що займаються вантажоперевезеннями.

Найгірші дороги в Києві знаходяться в Подільському районі (Петропавлівська, Фрунзе, Нижньоюрківська, Газопровідна, пров. Ярославський і пр. Правди).

При цьому за Україну більшість доріг знаходиться в центральній частині країни. У десятку також потрапили траси Павлоград — Донецьк, Тернопіль — Львів, Одеса — Березівка, а також Львів — Луцьк.

  Article "tagged" as:
  Categories: