Депутати від «Удару» в жаху від Лук’янівського СІЗО

Апрель 26 08:46 2013

udarНародні депутати побачили «жахливі умови утримання» затриманих у Лук’янівському СІЗО Києва. Як повідомили в партії «УДАР», Київський слідчий ізолятор № 13 перевірили нардеп від «УДАРу», голова комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Валерій Пацкан, члени комітету Ірина Луценко та Ганна Герман разом з омбудсменом Валерією Лутковською.

Депутати перевірили дотримання прав людини в автозаках, камерах попереднього ув’язнення, камерах збірних відділень і для утримання транзитно-пересильних, а також камери, де утримуються жінки з дітьми.

Крім того, народні депутати відвідали камеру № 157, де нещодавно містився Юрій Луценко.

«Побачене вразило. Хіба те, що тут знаходяться ув’язнені, є виправданням тому, щоб ставитися до цих людей, як до тварин? Тут повна антисанітарія, жахливі умови утримання. Є камери, в яких до 36 ув’язнених. Важко передати, що там відбувається! », — Прокоментував побачене Пацкан.

«З ліків для засуджених — анальгін і ношпа. На сніданок — частково гнила картопля. Ні на що більше українська держава не спромоглася », — підкреслив депутат.

Представник «УДАРу» також зазначив, що вважає вкрай необхідним звернути увагу на поліпшення умов в українських слідчих ізоляторах, зокрема, забезпечення в СІЗО дотримання належного санітарно-гігієнічного стану.

  Categories: