Азаров перевірить якість ремонту доріг — Кабмін

Апрель 26 08:55 2013

dorogy-azarovГлава уряду Микола Азаров розпорядився провести ретельну перевірку ефективності використання коштів, передбачених на ремонт доріг. Як йдеться в повідомленні прес-служби уряду, прем’єр вирішив перевірити, чи було цільовим використання відповідних асигнувань «Укравтодору», а також обгрунтованість і ефективність витрачання коштів, спрямованих на утримання автодоріг місцевих громад.

Зазначимо, минулого року, за підрахунками експертів, лише видимі неозброєним оком порушення при ремонті доріг склали 500 мільйонів гривень. У той час як офіційна статистика — вдвічі менша.

«З року в рік перевіряючі виявляють порушень на суму від 100 до 200 мільйонів гривень. Це в середньому. З них доведених кримінальних справ з вилученими коштами максимум на 5 мільйонів», — констатує експерт громадської організації «Євро патруль» В’ячеслав Коновалов.

Тим часом, за даними опитування, проведеного сайтом AUTO.ria.ua, більше третини українських водіїв цього року вже ремонтували свої автомобілі через погані дороги. Але повністю уникнути проблем з ходовою авто в цьому році змогли лише 17% водіїв. Найпоширенішими поломками є погнуті диски, зламані амортизатори, а також різні пошкодження шин. На їх усунення більшість водіїв цього року витрачали від 500 до 1500 грн. І більше половини респондентів замислювалося над тим, щоб звернутися до суду за компенсацією ремонту своїх авто. Однак реально свої позови до суду з цього приводу направили лише 1% з усіх опитаних водіїв.

При цьому більше 85% українських водіїв вважають, що стан дорожнього покриття в Україні в цьому році стало ще гірше, ніж в минулому. При цьому якщо в минулому році загальна кількість незадоволених дорогами становило лише 63%, то цього року воно зросло до 88%.

  Article "tagged" as:
  Categories: