Українська сторона отримала статус «спостерігача» в Митному союзі

Апрель 24 22:45 2013

Митний Союз україна

Митний Союз україна

Україна домовилася з Митним союзом про надання статусу спостерігача в цій організації. Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з журналістами іноземних ЗМІ.

«На мій погляд, рішення вже ухвалене, і йдеться про технічні формулювання»,— сказав пан Азаров. Він додав, що відбулися зустрічі з представниками Казахстану і Білорусі, наразі триває відпрацювання технічних моментів.

«Зараз триває відпрацювання, ми створили в уряді робочу групу з підготовки документів, які мають бути підписані президентами. Ми домовилися, і зараз завершуються технічні переговори щодо формулювань. Ми будемо спостерігачами у Митному союзі, ми матимемо представництво при Євразійській економічній комісії, відповідно, керівник представництва матиме можливість брати участь у засіданні колегії Євразійського союзу, брати участь у підготовці документів, але він не матиме права голосу»,— сказав Микола Азаров.

Прем’єр також підтвердив, що наприкінці травня на зустрічі президентів планується підписання документів про статус України як спостерігача

  Article "tagged" as:
  Categories: