СБУ ліквідувала контрабандний канал кокаїну до України

Апрель 24 22:37 2013

контрабанда наркотики

контрабанда наркотики

Співробітники Головного Управління СБ України у м. Києві викрили транснаціональну злочинну групу, яка налагодила канал контрабанди кокаїну до України. Наркотики ввозили з країн Західної Європи та збували на території столичного регіону. Про це повідомили в прес-cекторі ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

Організував наркоканал 52-річний громадянин України, мешканець Києва. Його спільник та кур’єр – 52-річний громадянин однієї з країн Балтії, перевозив наркотики через кордон власним автотранспортом.

21 квітня на українсько-польському кордоні у пункті митного пропуску «Ягодин» співробітники СБУ затримали організатора каналу та кур’єра під час передачі контрабандно ввезеної партії кокаїну. Під час митного огляду у автомобілі зловмисників було виявлено схованку, з якої правоохоронці вилучили 300 грамів кокаїну. Орієнтовна вартість наркотику на «чорному» ринку становить понад 100 тисяч доларів США.

За висновками спеціалістів Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБ України, вміст активної речовини у затриманій партії кокаїну становить 97%.

22 квітня слідчим відділом ГУ СБУ м. Києві та Київській області щодо членів групи відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів у особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України та внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Наразі вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу для організатора та його спільника.

  Article "tagged" as:
  Categories: