Боруссія згвалтувала Реал — 4:1

Апрель 24 23:43 2013

levndovkyБоруссія познущалась над Мадридським Реалом в домашньому матчі в 1/2 Ліги Чемпіонів.

4 голи від польського нападника Роберта Левандовськи фактично виводять у фінал німецьку команду.
Жозе Мауріньо в шоці від гри.

Відкрили рахунок господарі вже на 8-й хвилині завдяки точному удару Роберта Левандовські. Відігралися «вершкові» перед самою перервою зусиллями Кріштіану Роналду. Вже на початку другого тайму все той же Левандовський вивів німецьку команду вперед, а через кілька хвилин оформив хет-трик. Довершив побиття команди Жозе Моурінью знову ж поляк, який оформив покер на 67-й хвилині, реалізувавши пенальті.

Матч-відповідь між «Реалом» і «Боруссією» відбудеться у Мадриді 30 квітня.

Голи: Левандовські, 8 (1:0); Роналду, 43 (1:1); Левандовскі, 50 (2:1); Левандовскі, 55 (3:1); Левандовскі, 67 (4:1, пен).
Попередження: Левандовські, 70 — Хедіра, 54; Озіл, 64; Рамос, 90 +2.