Що буде якщо залити неякісний бензин «бодягу»

Апрель 23 09:18 2013

бензин бодяга

бензин бодяга

Саме визначення «поганий бензин» має на увазі, що в паливі — підвищена кількість металовмісних присадок, свинцю, або нафталіну, або етилового спирту, ацетону, або паливо не відповідає заявленому октановим числом. Або всі перелічені фактори присутні разом.

Використання бензину з таким «набором» веде до:

передчасного зносу двигуна,
порушення роботи паливної системи, бензонасоса, датчика детонації,
кисневого датчика (лямбда-зонда),
каталізатора,
свічок запалювання (як правило, — страждають в першу чергу),
порушується робота інжектора.

У результаті такої заправки доведеться замінити практично все, що мало контакт з цим бензином, чистити форсунки, колектори, промивати бак.

Якщо бензин вже потрапив в бак, визначити його якість побутовими методами неможливо — це здійсненно лише в лабораторних умовах.

Численні міркування в Інтернеті про те, як повинна розтікатися «правильна» крапля палива на білому папері, або як не повинен пахнути бензин — на практиці не застосовні: їх похибка становить щось близько 100% (технічний + людський фактор).

Визначити якість палива побутовими методами неможливо

На сьогоднішній день існують побутові бензіномери (нефтеденсіметри), але й вони дозволяють лише відрізнити бензин від солярки, і не здатні виміряти кількість домішок або величину октанового числа.

Таким чином, автолюбителю залишається визначити якість бензину лише за фактом — по поведінці свого автомобіля. Неякісний бензин проявляє себе таким чином:

1. Збільшується витрата палива.
2. Спочатку справний автомобіль погано заводиться (або взагалі не заводиться), глухне.
3. Знижується розгінна динаміка і потужність.
2. Двигун працює з перебоями, «стрибають» обороти на холостому ходу.
3. Утворюється чорний або червоний нагар на свічках запалювання.

Те, що залитий поганий бензин, зазвичай відчувається не відразу (це ще залежить і від наповненості бака), а тільки тоді, коли неякісне паливо потрапить у паливопровід. За цей час цілком можна встигнути від’їхати від заправки на 10-15 км.

Якщо, ледь від’їхавши від заправки, двигун заглох — причина, швидше за все, в забрудненості палива водою і механічними домішками.

Якщо двигун не розвиває потрібної потужності, чути металевий стукіт — причина, швидше за все, в низькій октанове число палива.

Що робити відразу

У кожного водія повинно увійти у звичку брати в касі і зберігати касовий чек. Тільки з його допомогою можна буде довести, що паливо було продано саме на певній заправці.

Якщо ви від’їхали від заправки, і по поведінці автомобіля визначили, що заправилися «чимось не тим» — відразу ж припаркуйте автомобіль. Подальший рух — небезпечно для автомобіля!

Повинно стати звичкою брати в касі і зберігати касовий чек

Потім слід повернутися на заправку і вимагати від її співробітників викликати кого з керівництва. Крім того, на заправках вказують телефони гарячої лінії, зателефонувавши за якими можна пред’явити претензії.

1. Отже, перше, що потрібно зробити — це заявити про проблему керівництву заправного комплексу.

2. Слід взяти проби палива з колонки і з бака.

Для цього потрібно викликати експерта ліцензованої лабораторії. Акредитація лабораторії — ознака відповідальності лабораторії за результати аналізів, оскільки її діяльність контролюється державою.

Ряд великих «заправних» брендів має у своєму складі (або наймає) пересувні та стаціонарні лабораторії для контролю палива. У крайньому випадку — для відбору проб і аналізу бензину можна викликати експерта з будь-якої іншої («незаангажованої») акредитованої лабораторії.

Відбір проб проводиться при свідках у присутності представника АЗС в чисту скляну тару. Беруться три проби — одна залишається на заправці, друга віддається на аналіз, третя — контрольна.

При цьому, більшість заправок слідують правилу: якщо бензин якісний — за лабораторний аналіз платить водій, якщо неякісний — платить заправка (і відшкодовує вартість ремонту).

До слова, потрібно сказати, що є «заправні» бренди, які, незалежно від результатів аналізу, самі оплачують роботу лабораторії. Зрозуміло, це стосується до великих мереж заправок.

3. Автомобіль потрібно відбуксирувати на СТО, яка в змозі визначити причину поломки, провести експертну оцінку збитку і вартості ремонту автомобіля, а також видати відповідний акт.

  Article "tagged" as:
  Categories: