Україна і Росія готуються створити СП з випуску літаків Ан-148

Апрель 20 16:52 2013

Ан-148 фото

Ан-148 фото

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко. На його думку, Україна має гарні перспективи для розвитку авіабудівної галузі, не дивлячись на сильний попит на вітчизняні літальні апарати в світі.
«Літаки виробництва ДП» Антонов «- це унікальні лайнери, світ визнав, що вони одні з найнадійніших», — підкреслив Юрій Бойко.
Він зазначив, що українська авіаіндустрія має істотний потенціал зростання як з техобслуговування та модернізації вже випущених літаків, так і з виробництва нових.

«Ми випускаємо нові літаки» Антонов», є дуже багато пропозицій і дуже великі перспективи, насамперед, з російськими партнерами. Тому історично виробнича кооперація була між Україною і Росією саме у виробництві цих літаків», — сказав Віце-прем’єр-міністр.

Юрій Бойко додав, що в даний час готується бізнес-план спільного підприємства з російськими партнерами з виробництва Ан-148.
«Цей літак має попит, до нього великий інтерес з російської сторони», — зазначив Юрій Бойко.
Він нагадав, що Україна не так давно поставила 2 лайнера в Туркменістан і це держава зацікавлена ​​в подальшому придбанні української техніки.

Зокрема, Туркменістан замовив ще 2 літаки, з цього приводу ведуться переговори.
«Планів з розвитку авіабудівної галузі багато, і вони будуть реалізовуватися», резюмував Юрій Бойко.

  Article "tagged" as:
  Categories: