Туалети в поїздах Укрзалізниці стануть платними — джерело

Апрель 19 08:57 2013

Платні Туалети Укрзалізниця

Платні Туалети Укрзалізниця

Укрзалізниця запроваджує плату за користування туалетом в поїздах далекого сполучення.
На такі рішучі зміни «Укрзалізниця» змушена піти через звинувачення у забрудненні навколишнього середовища фекаліями. Відповідні звинувачення вже неодноразово висувалися Державною екологічною інспекцією України.

«Як відомо, територія землі, на якій лежать шляху, є власністю« Укрзалізниці». І ця територія дуже і дуже забруднена. Якщо не вжити кардинальних заходів, через кілька років земляний покрив у шляхів буде не придатний для зростання будь-яких рослин», — заявив працівник ДЕІУ Іван Шпаленка.

Екологічна інспекція пригрозила «Укрзалізниці» європейським судом у разі, якщо підприємство не вживатиме радикальних дій щодо запобігання або хоча б зменшенню забруднення грунтового покриву.

«Як відомо, туалети в поїздах, що курсують Європою, обладнані спеціальними контейнерами, — коментує один з керівників залізниці. — А в наших вагонах, які виготовлялися у 70-80-х роках, не передбачено місць на ці контейнери. Тому ми змушені ввести так званий платний вхід до туалетів. За виручені кошти ми будемо платити штраф або відновлювати пошкоджений грунтовий шар».

За попередньою інформацією, вартість користування туалетом буде коливатися від 1 до 2 грн, залежно від мети. Вхід в туалет буде здійснюватися за допомогою жетонів. Жетони можна буде придбати у провідника або в касі вокзалу. Також для пасажирів, які подорожують на далекі відстані, будуть доступні безлімітні абонементи. Але цим абонементом пасажир зможе скористатися тільки один раз на годину. Вартість безлімітних абонементів поки невідома.

  Article "tagged" as:
  Categories: