В аеропорту Бориспіль жила 75-літня громадянка Узбекистану без грошей та квитка

Апрель 18 10:39 2013

Бабушка фото

Бабушка фото

Неймовірна історія в аеропорту «Бориспіль» трапилася з 75-літньою громадянкою Узбекистану Вірою Миколаївною. Жінка планувала повернутись додому після тривалого лікування, проте сісти на літак до Ташкенту вона не змогла: квиток, куплений ще на початку січня, виявився недійсним, а компанії «АероСвіт», котра продала його, вже не існує… Літак до Узбекистану вилетів, а бабуся з важкими сумками і фактично без грошей в суботній вечір залишилась в «Борисполі». В розпачі, вона зверталась до представників різних авіакомпаній, та жодна з них не могла ні обміняти недійсний квиток, ні видати новий.

Допомога надійшла від працівників аеропорту: вони з’ясували обставини ситуації й намагались знайти рішення проблеми, та грошей на новий квиток у жінки не було, тож, у якості виключення, її поселили в готелі аеропорту.

На щастя, доби вистачило, аби Віра Миколаївна відновила зв’язок з родичами, які купили їй новий квиток. За словами жінки, ця історія ще довго хвилюватиме її серце: з одного боку, пройматиме пережите відчуття безвиході, а з іншого – опіка й увага з боку незнайомих людей, працівників аеропорту та готелю.

  Article "tagged" as:
  Categories: