«Янукович набагато гірший, ніж Бандера», — Свобода

Апрель 13 10:51 2013

Михальчишин Свобода

Михальчишин Свобода

Перші кроки «Свободи» у великій політиці наробили чимало галасу. Зокрема, коли ВО «Свобода» пише у соціальній мережі про «жидів», складно кваліфікувати це нормою, тим більше – підтримати.

Дозвольте, я не стану це коментувати. По-перше, не хотілося б вдаватися у філологічний екскурс – не вважаю себе компетентнішим за фахових філологів. По-друге, не збираюся дискутувати – не вважаю за потрібне переконувати — про прийнятність певного етноніму для людей, яких він характеризує. По третє, не стану оцінювати вислови членів політради партії, до якої також належу.

Фейсбук відреагував однозначно: позаочі «наїжджати» на Мілу Куніс багато розуму не треба, а от підійти в парламенті до колеги по опозиції Єдуарду Гурвіцу й назвати його «жидом», до Єльбруса Тедеєва й назвати його …

Особисто я не боюся Єльбруса Тедєва.

Я не про вас питаю. Якщо висловлювання Мірошніченка спричиняють партії стільки клопоту, чи не розумніше було б вибачитися? Всього-навського вибачитися.

Якщо ти помилився, можна – голосно вибачатися, але не докладати зусиль для виправлення помилок. Ну, а можна ті помилки просто тихенько виправляти.

Щодо «жидів», щось я не помітила, що ви це за помилку вважаєте. За такою логікою, якщо ви у 1917-му схибили, за сто років можете тихенько виправити?

Ми тоді помилок не допускали. Такі як ми, тоді під Крутами лежати залишилися.

Занадто сильно собі лестите.

Навпаки. Сильно шкодую, що мене там не було. Якби така можливість – прямо зараз, не задумуючись, туди б відправився.

Ну, пристрелили б вас там. А далі що?

Може, ми тоді перемогли?! І історія б пішла інакше! І все було б не так, як ви припускаєте!

  Article "tagged" as:
  Categories: