список Магнітськогo
«Список Гуантанамо» складається з 4 прізвищ — це командувачі цією базою в різний час Джеффрі Міллер і Джеффрі Харбесон, а також колишній юридичний радник міністерства юстиції США Джон Ю і колишній керівник апарату віце-президента США Девід Еддінгтон.
Причетними до порушень прав і свобод російських громадян за кордоном Москва вважає 14 осіб, серед них 8 співробітників прокуратури по південному округу штату Нью-Йорк, суддя окружного суду цього ж округу, 4 агента Агентства по боротьбі з наркотиками й один агент ФБР.
У південному окрузі штату Нью-Йорк в суді під головуванням згадуваного в списку судді Джед Ракофф розглядалася справа російського льотчика Костянтина Ярошенка. У 2011 році Ярошенко отримав 20 років в’язниці за змову з метою контрабанди наркотиків. За версією звинувачення, він мав намір перевезти 4 тонни кокаїну, призначеного для подальшої відправки в США, з Венесуели в Гану і Ліберію. Ярошенко був заарештований в Ліберії в 2010 році в результаті операції американських спецслужб і пізніше екстрадований до США.
Крім того, прізвища прокурорських працівників з другої частини списку МЗС згадувалися в новинах про арешт росіянина Віктора Бута. Зокрема, повідомлялося, що арешт був проведений за запитом прокурора Манхеттена Майкла Гарсіа.
«Список Магнітського» був опублікований владою США в п’ятницю ввечері. Він складається з 18 осіб, причетних до смерті юриста Сергія Магнітського, яким заборонений в’їзд в США. За даними американських ЗМІ, існує і розширений варіант списку, який не оприлюднювався і в який увійшли високопоставлені російські чиновники, а також глава Чечні Рамзан Кадиров.
Заявляючи про намір створити відповідний список у разі прийняття Вашингтоном списку Магнітського, МЗС РФ на початку 2013 року повідомляв, що до нього увійдуть три категорії американських громадян: посадові особи, причетні до переслідування Віктора Бута і Костянтина Ярошенка, члени Конгресу, які ініціювали прийняття «закону Магнітського », а також американські чиновники та пересічні громадяни, які, як вважають у Москві, порушували права усиновлених дітей з Росії.
Нові сучасні та цікаві для інтернету сайти. Якщо потрібна розробка сайтів луцьк шукайте в Інтернеті в пошуку.