Їздити «по-новому» українські водії будуть з 15-го квітня

Апрель 13 10:35 2013

Нові штрафи - ДАЇ

Нові штрафи — ДАЇ

Від наступного понеділка набирають чинності нові Правила дорожнього руху. Нововведені правки експерти називають незначними, але перечитати їх водіям все ж таки радять. Основні — це визначення пріоритетності знаків над дорожньою розміткою та вимога їздити з увімкненими фарами з жовтня до травня. Також ДАІ нагадує, що термін дії радянських водійських прав завершується наступного року.

Від 15 квітня набирають чинності зміни до Правил дорожнього руху, що прописані постановою Кабінету Міністрів № 111 від 11 лютого 2013 року. В першу чергу вони стосуються застосування технічних засобів регулювання дорожнього руху, впровадження європейських зразків дорожніх знаків і дорожньої розмітки. “Згідно з новими правилами, дорожні знаки мають перевагу над дорожньою розміткою. Також для зменшення ризику виникнення ДТП на заміських дорогах Правила дорожнього руху доповнені новою вимогою — в період з 1 жовтня по 1 травня власники транспортних засобів зобов’язані рухатися за межами населеного пункту в світлий час доби з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар”,— повідомили “Хрещатику” в столичній Державтоінспекції. Для порівняння, за старими правилами потрібно було вмикати фари в темний час доби та в умовах недостатньої видимості, наприклад, при негоді.

Штраф за це порушення складає 340-425 грн. Після введення новацій у дію в ДАІ обіцяють перших правопорушників не штрафувати, а попереджувати. Однак надалі заходи стануть суворішими.

Крім того, новими ПДР передбачено посилення вимог до проїзду повз транспортні засоби з розпізнавальним знаком “Діти”. “Водії, які рухаються суміжною смугою, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби — зупинитися для запобігання наїзду на дітей, що виходять з автобуса”,— пояснюють у ДАІ м. Києва.

У змінах до Правил дорожнього руху серед решти передбачено введення нових термінів, зокрема — “маневрування”, “острівець безпеки”, “денні ходові вогні”, “газон”, “удосконалене покриття”.

Також у постанові прописано, що дорожні знаки мають відповідати вимогам національного стандарту й розміщуватися таким чином, щоб їх було добре видно учасникам дорожнього руху в будь-який час доби. Що стосується дорожньої розмітки, то на ділянках доріг, на яких є труднощі з видимістю (сніг, бруд, тощо), або вона не може бути відновленою, встановлюються відповідні за змістом дорожні знаки. Окрім цього, відтепер синім кольором позначатимуться майданчики для паркування, відведені на проїзній частині. Лінії тимчасової розмітки будуть помаранчевого кольору.

У Правилах з’явився і новий пункт, яким передбачено, що на проїжджій частині забороняється встановлення предметів, які перешкоджають проїзду або паркуванню транспортних засобів. Однак у цьому правилі виписали й винятки: оформлення дорожньо-транспортної пригоди; виконання дорожніх робіт або робіт з прибирання ділянки, інші обмеження руху транспортних засобів і пішоходів у випадках, передбачених законодавством.

Серед новинок також серія дорожніх знаків, які переважно мають інформаційно-вказівний характер, зокрема, до попереджувальних додали один знак — “Кінець дороги з удосконаленим покриттям”.

За словами фахівців, фактично нові правила мало впливають на обсяги відповідальності чи прав українських водіїв. “Це більше косметичні зміни, які в глобальних масштабах помітними не будуть. Запровадження нових понять, як-от: “безпечний острівець” чи нових дорожніх знаків наближають наше законодавство до європейських вимог. Єдиний обов’язок, що з’являється у водіїв — це їздити певний період упродовж року з увімкненими фарами. Але відповідальні водії й до цього вмикали світло під час туману чи мряки. Думаю, з цим проблем не буде”,— прокоментував “Хрещатику” юрист ГО “Право руху” Костянтин Воловик.

Він додав, що чітко прописаний пріоритет дорожніх знаків над дорожньою розміткою може спростити деяке вирішення спорів між водіями та інспекторами ДАІ. “В моїй практиці траплялося, що на дорозі позначено одне, а знак говорить про інше. Тому виникало поле для дискусій — водій міг керуватися розміткою, а штрафували його за ігнорування дорожнього знаку. Тепер все чітко прописано, це є позитивною зміною”,— упевнений юрист.
Термін придатності водійських посвідчень СРСР спливає

У Державтоінспекції нагадують українським водіям, що термін дії прав “радянського” зразка завершується 1-го січня 2014 року. Для заміни водійських документів їх власникам необхідно надати в реєстраційно-екзаменаційні підрозділи ДАІ набір необхідних документів: паспорт або документ, що його замінює; дві кольорові фотографії, екзаменаційну картку водія; медичну довідку встановленого зразка про придатність до керування транспортним засобом відповідної категорії; квитанції про сплату коштів за бланкову продукцію та послуги Державтоінспекції. В ДАІ підкреслили, що у власників водійських посвідчень зразка СРСР є майже рік, щоб спокійно, без ажіотажу оформити нові документи. Заміна водійських прав радянського зразка обійдеться водіям приблизно у 358 грн.

Власне, пластикові документи коштують 198 грн, медична довідка — в межах 160 грн. Доплатити доведеться за фотозйомку тим, хто в даний момент не має світлин потрібного формату 3,5 на 4,5 см.

У Федерації захисту прав водіїв наголошують, що радянські посвідчення не відповідають Конвенції ООН “Про дорожній рух” 1968 року. За кордоном документи неіснуючої країни не визнають. А нові — дозволять їздити власним транспортом до інших країн і мати такі самі права, як і тамтешні водії

  Article "tagged" as:
  Categories: