Якість бензину в Україні гірша, ніж у Європі

Апрель 12 09:52 2013

Якість бензину

Якість бензину

Наше автомобільне паливо відстає за якістю не тільки від німецького, але навіть від нігерійського, угандійського і папуаського. Міжнародний центр якості палива (International Fuel Quality Center, IFQC), дослідивши сотню країн, поставив Україну на останні місця. Як же виходить, що, живучи в найбільшій нафтовидобувної країні Європи, наші автомобілісти досі отримують таке огидне паливо? І при цьому коштує воно дорожче, ніж в інших країнах? Відповісти на ці питання повинні наші нафтовики, які в останні роки воліли витрачати гроші на яхти, а не на інвестиції в сучасне виробництво.

Не користуйтесь незнайомими заправками без необхідності. Цю істину в Україні знає кожен. Можуть і воду залити, і просто дещо, від чого двигун «не тягне». Навіть під вивіскою відомої нафтової компанії вам можуть впарити все що завгодно, тому що бренд просто купується.

Те, про що ми раніше і так знали, тепер підтверджено дослідженнями з IFQC. Бензин вони порівнювали за одним параметром — вмістом сірки. Результат виявився передбачуваним. Кращий бензин в Німеччині та Японії. За ними йдуть європейські країни та Південна Корея. Середину списку займають країни, що розвиваються на зразок України, Китаю, Болівії, Конго і Кот-д’Івуару. Серед них на 44-му і 45-му місцях затесалися Сполучені Штати і Канада. Україна ж виявилася майже в самому кінці між Панамою і Сербією з Чорногорією. Випередити нам вдалося лише держави типу Пакистану, Брунею та Парагваю (він посів останнє місце).

Звичайно, рейтинги — річ умовна. Вірити їм можна далеко не завжди. Але в цей рейтинг чомусь віриться. Адже навряд чи знайдеться в Росії автолюбитель, який не ставав жертвою заправників.

«Ліве» паливо: спробуй доведи!

— Український бензин? — Сміється голова Міжрегіональної спілки водіїв-професіоналів Олександр Котов. — Воно не відповідає жодним нормам! Найкраще на заправках поблизу від НПЗ, але від’їдеш трохи подалі — і вже ризикуєш купити сурогат.

Ймовірність отримати таку бурду в бензобак особливо висока на півдні України. Там, де нафту добувають, там бензин часто і підробляють. Зробити це нескладно. Досить взяти на найближчому нафтозаводі так званий прямогонний бензин. Його отримують безпосередньо з нафти після першої перегонки. До нього треба підмішати недорогих присадок і покращувачів — і отримаєте 92-й або навіть 95-й. Продажем такої бурди грішать дуже багато заправки. Сірки в ній — вище всяких норм. Вода теж зустрічається. Це — гірше з гірших паливо в Росії.

— Знаєте, чому наші водії купують американські вантажівки? — Розкрив нам несподівано таємницю Олександр Котов. — У них двигуни під капотом спереду. Якщо солярка замерзла, то, поки ремонтуєш двигун, можна бігати в кабіну грітися. А от у «КамАЗ» і «МАЗах» кабіна піднімається, і на морозі доводиться замерзати.

Чому ж збут низькоякісного палива безкарно сходить з рук? Довести, що вам залив поганий бензин саме цей заправник, дуже важко.

— Скільки в країні сурогату — ніхто не знає, тому що немає контролю. А немає контролю — немає і статистики, — пояснює президент Московської паливної асоціації Євген Аркуша.

Загалом, з «лівим» бензином все зрозуміло. Але ж у нас і справжній — той, що з НПЗ, — не витримує критики. Чому?

Насправді проблема в тому, що навіть дорогий високооктановий бензин у нас містить багато сірки. Його погана якість компенсується присадками. Беремо 92-й, додаємо трохи фінських хімікатів — і ось вам 95-й або навіть 98-й. І не важливо, що від такого «міксу» свічки горять. Про це знають лише водії і механіки. Представники нафтових компаній взагалі роблять вигляд, що про проблеми з якістю бензину ніколи й не чули.

— Ми виробляємо паливо, якість якого повністю відповідає стандартам, встановленим державою, — каже начальник управління інформації одного відомо бренду.

— Ми вже давно робимо дизельне паливо, яке відповідає стандарту «Євро-5», а бензин виробляємо «Євро-3», — запевняє прес-секретар НК «ЛУКОЙЛ» Дмитро Долгов.

— Мені взагалі дивно, що подібне дослідження обговорюється в Україні. Позиція Заходу і його зацікавленість у складанні таких рейтингів зрозумілі, а от навіщо це нашим ЗМІ, мені незрозуміло, — розговорився ще один нафтовик.

Що ж, у нафтовиків своя правда. Дійсно, на деяких заправках, в основному столичних, є спеціальні пістолети з якісним паливом. Йому вигадують красиві рекламні назви. Але воно дорожче. Але от питання: якщо весь бензин якісний, то навіщо нафтові компанії самі ж на заправках ділять його на «хороший» і «не дуже»? Нестиковочка виходить …

  Article "tagged" as:
  Categories: