Росіяни тиснуть на український авіапром

Апрель 11 21:37 2013

ДП Антонов

ДП Антонов

Відмова від кооперації з ДП «Антонов»: втрата Україною головного ринку збуту або стимул для пошуку нових ринків?
Президент Російської Федерації Володимир Путін доручив прем’єр-міністру Дмитру Медведєву розглянути питання самостійної модернізації літаків без узгодження з іноземним розробником до 1 серпня 2013 року (документ вже є у вільному доступі в інтернеті). «Прийміть заходи щодо якнайшвидшого внесення до авіаціонниеправіла змін, що дозволяють проводити модернізацію повітряних суден іноземного виробництва без узгодження з власником сертифіката типу», — йдеться у дорученні Президента РФ Дмитра Медведєва від 7 січня 2013 року.

Директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак розцінює цей документ, як прямий наступ на українського авіавиробника. Адже «повітряні судна», які потребують модернізації в повітряному флоті РФ, переважно виробництва українського ДП «Антонов». Навіть без назви конкретних компаній у дорученні Путіна всім добре відомо, що один із стратегічних авіаційних партнерів Росії — це Україна, яка отримала у спадок від Радянського Союзу потужну науково-технічну базу. І в Білокам’яній ніколи не приховували свій інтерес до цього спадку. У Росії давно мріють самостійно зайнятися продовженням ресурсу, технічним обслуговуванням і модернізацією всіх літаків Антонова, які виробляються і літають в РФ (Ан-140, Ан-148, Ан-158, Ан-124 і застарілі — Ан-24 і Ан-26) , говорить експерт. Щоб виконати ці завдання Росії може не вистачити кваліфікованих кадрів і російські компанії почнуть «перекуповувати» українські інженерні кадри. Тому цілком реально існує загроза, допускає він, що одна з цілей цієї літакової містерії — «поставити на коліна» ДП «Антонов», хоча б шляхом відсікання від контролю власних проектів та різкого зниження рівня кооперації з Україною.

У ДП «Антонов» «журналу Україна» відповіли, що на сьогоднішній день офіційних звернень від РФ до них не надходило. Не знає фінального рішення сусідки і генеральний директор спільного російсько-українського підприємства «Об’єднана авіабудівна корпорація — Антонов» Юрій Грудініній. Він відмовився від будь-яких коментарів, пославшись на те, що це компетенція керівництва ДП «Антонов». «День» намагався зв’язатися з президентом — генеральним конструктором ДП «Антонов» Дмитром Ківою, але він перебував за кордоном. Як стало відомо «Дню», нині Ківа перебуває на міжнародному авіаційному салоні LAAD-2013 в бразильському Ріо-де-Жанейро. Зокрема, там українське підприємство домовляється з країнами Латинської Америки про глибокої модернізації військово-транспортних літаків Ан-32 силами ДП «Антонов».

Втім, якщо теоретично допустити, що Бадрак прав і загроза усунення українських авіабудівників існує, якими можуть бути наслідки? «Авіанаступленіе» Росії на українську авіацію в стратегічному плані навряд чи обмежиться тільки одним дорученням глави держави. Нагадаємо, що раніше Росія вже заявляла про наміри замінити два українські літаки своїми «аналогами»: Ан-70 на Іл-476 (модернізація літака сорокарічної давності) і Ан-140 на Іл-112, який поки що існує на папері. Свідченням збереження цих планів є те, що нещодавно Міністерство оборони РФ підписало контракт на поставку 39 російських літаків Іл-476. А як же тоді бути з ідеєю російського оборонного відомства про закупівлю 70 літаків Ан-70? Тому, схоже, що російські авіакомпанії почали інтенсивніше лобіювати свої інтереси.

Забезпечуючи «тепличні» умови своїм товарам і витісняючи таким чином українські літаки з внутрішнього ринку, Росія забуває про ризики. Один з них полягає в тому, що для напрацювання нової авіаційної науково-технічної бази потрібно чимало часу, а існуючі розробки не завжди дотягують до українських аналогів. На думку Бадрака, незважаючи на модернізацію, проект Іл-476 по багатьом параметрами залишається старим сорокарічним Іл-76. У порівнянні з новими літаками його витрати на пальне в 1,7 рази перевищують Ан-70. Через малого діаметра вантажної кабіни він може провезти тільки 70% існуючого озброєння, на відміну від 98% в Ан-70.

Почесний президент ПАТ «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв так прокоментував «Дню» питання щодо розмов про самостійної модернізації Росією літаків: «Бажання, звичайно, таке є, але гроші потрібно за все платити. Потрібно платити за розробки …»

З юридичної точки зору самостійна розробка Росією літаків можлива, каже в коментарі журналу Україна оглядач «Центру транспортних стратегій» Максим Арсланов. Адже, продовжує він, через певний час інтелектуальна власність стає загальною. «Але чи вдасться це реалізувати технічно, якщо уся документація знаходиться тут, і в Росії не так багато реально працюючих конструкторських бюро — це дуже велике питання», — говорить він.

Чому Росія йде на такий крок? Арсланов вважає, що більше мова йде про політичний тиск, ніж про реальні наміри самостійно виробляти літаки. «Це один з аргументів для переговорів з інших питань. Потрібні якісь поступки, наприклад, в напрямку Митного Союзу», — припускає експерт.

За словами високопоставленого джерела журналу Україна в військово-повітряних силах України, зараз не потрібно робити якісь поспішні висновки про подальші «льотних» планах між двома країнами. Він говорить, що якщо і буде відбуватися модернізація АН-140, то лише в межах, на які вже дала раніше згоду українська сторона. І така кооперація вигідна обом країнам. А ось з літаком Ан-124 шансів в Росії дуже мало, допускає на правах анонімності співрозмовник «Дня». Цей літак, за його словами, розроблявся на початку 80-х років. Минуло понад 30 років і ринку зараз такий Ан-124 не потрібен. Але є розробки конструкторського бюро Антонова, які впроваджені в конструкцію цього літака, який зараз літає. Так от, продовжує співрозмовник «Дня», щоб самостійно виготовити такі розробки конструкторським підприємствам РФ потрібно десять років. Щодо подальшої співпраці з Ан-70, то співрозмовник нагадав, що робити якісь припущення рано, тому що ніхто офіційно не виходив з міжурядових домовленостей, а самостійно Росія не зможе його виробляти, тому що потрібної документації у неї немає.

Джерело: журнал Україна

  Article "tagged" as:
  Categories: