ДАЇ призначило патрулювати «Кобру» в 4 області України

Март 31 10:21 2013

ДАЇ, Кобра

ДАЇ, Кобра

Спеціальний загін особливого призначення, відомий раніше як «Кобра», відпрацьовує чотири області України і столицю держави з минулого тижня.
Прес-служба ДАІ повідомляє, що «кобрівці» вийшли не на полювання за порушниками ПДР, а в допомогу обласним відділенням ДАІ, які не справляються з врегулюванням складних ситуацій, що виникли через негоду. Тим не менш, білі «Октавії» співробітників спецзагону повинні підвищити пильність і дисциплінованість шоферів — утримайтеся від різких маневрів у Луганській, Житомирській, Черкаській, Київській областях та безпосередньо в Києві.

Сайт ДАІ опублікував інформацію про роботу спецзагону тільки вчора, хоча самі «кобрівці» працюють на дорогах з 22 березня і, якщо вірити прес-службі відомства, простоять на магістралях України до наступної п’ятниці, 5 квітня 2013 року.

Остання «офіційна» вилазка спецзагону особливого призначення в столицю і область помічена не так давно — у лютому поточного року. Тоді одним з основних завдань оперативників називали проведення спеціальних профілактичних заходів для забезпечення безпеки дорожнього руху. Цілі «Кобри» не відрізняються і в цей раз — неупереджене покарання порушників і наведення порядку в засніжених районах, однак раніше ДАІ попереджало про ці заходи заздалегідь.

  Article "tagged" as:
  Categories: