Україна запровадила нові мита на імпортні авто

Март 29 08:08 2013

імпортні авто - мито

імпортні авто — мито

Керівники вітчизняних автомобільних заводів разом з представниками Мінекономрозвитку України обговорили рішення Міжвідомчої комісії стосовно введення спецмита на низку іномарок з бензиновими двигунами 1-2,2 літрів.

За словами директора департаменту стратегічного планування розвитку економіки Мінекономрозвитку Євгена Олейнікова, якби мита не були запроваджені, то вже скоро альтернативи імпорту просто не було б. «Автомобільна галузь в Україні сьогодні — це 30 тис. робочих місць, до того ж, вона може давати замовлення й іншим галузям. Україна не може собі дозволити втратити ще й тут зайнятість»,— зазначив експерт.

Крім того, відповідаючи на питання, чи потрібно було взагалі підтримувати автопром, пан Олейніков зазначив, що в США чи Росії це питання взагалі б не виникало. У період кризи ці країни забезпечували автопром грошима держпідтримки. «Для того, щоб ми не тільки зберегли робочі місця, можливість випускати високотехнологічну продукцію і зберегли платників податків, відповідь — так. Так, потрібно підтримати автопром. У короткостроковій перспективі це дасть позитивний ефект», — повідомив посадовець.

Більш того, за його словами, уряд готує ще низку заходів з підтримки вітчизняного автомобільно-будівного ринку. У програмі активізації економіки на 2013—2014 рр. є рішення щодо стимулювання автомобільної галузі. Мова не йде про пільги і преференції, є реальний шанс створити єдине держзамовлення на автомобілі для потреб держави, для його впровадження на українських підприємствах. «Вже у ІІ кварталі ми з’ясуємо потребу держсектора нашої держави в автомобілях різних моделей і класів, а вже у ІІІ кварталі цього року замовимо їх у наших автомобілебудівників. Це будуть реальні дії держави щодо підтримки галузі»,— зазначив Євген Олейніков.

У свою чергу віце-президент Асоціації «Укравтопром» Юхим Хазан повідомив, що основною причиною звернення до захисних заходів виявилося витіснення вітчизняної продукції на внутрішньому ринку України. За даними Асоціації, імпорт автомобілів за 2012-й склав 4,3 млрд доларів. За цей же період експорт наших автівок склав 0,3 млрд доларів. Тобто негативне сальдо — 3,9 млрд доларів. «Ось таку суму заробили імпортери в Україні. Імпорт зріс у 2010 році на 50 %, в 2011-му — на 58 %, а в 2012 році ще на 21 %. Дійшло до того, що завантаження вітчизняних автозаводів не перевищує 20 %. Також торік у вересні Росія ввела утилізаційний збір, і наша продукція втратила конкурентоспроможність й на головному експортному ринку»,— підкреслив пан Хазан.

Ще однією проблемою України, на думку експертів, є зростання негативного сальдо за всіма товарами, який у 2012 році досяг $ 15,8 млрд. Сьогодні наша держава купує більше, ніж продає, що може мати негативні наслідки для всієї економіки України. «Ми не говоримо, що потрібно підтримати якийсь конкретний завод чи бренд. Ми говоримо про створення умов, за яких би в нашу державу прийшов інвестор. Тобто щоб в Україні було вигідно виробляти, а не імпортувати. А умови, які приваблювали б інвесторів, можна взяти з прикладу тієї ж Словаччини. Зросте виробництво — виросте і економіка»,— резюмували учасники авторинку.

Журнал Україна

  Article "tagged" as:
  Categories: