Янукович підписав «сніжний указ»

Март 23 18:19 2013

Янукович сніг

Янукович сніг

На допомогу Державній службі з надзвичайних ситуацій прийде армія. Президент України Віктор Янукович підписав указ про проведення надзвичайних заходах, спрямованих на подолання наслідків стихійного лиха в областях України, які постраждали у зв’язку з безпрецедентними снігопадами, повідомляє президентська прес-служба.

Згідно з указом, органам виконавчої влади всіх рівнів доручено забезпечити надання необхідної допомоги всім постраждалим від стихії, насамперед, людям, які перебувають у заторах на дорогах. На допомогу Державній службі з надзвичайних ситуацій в боротьбі зі стихією повинні бути залучені підрозділи Збройних сил України та всіх інших військових формувань.

Президент доручив направити всі необхідні державні ресурси на подолання наслідків стихії і нормалізацію руху на транспортних магістралях та дорогах в населених пунктах, забезпечення нормальної життєдіяльності постраждалих регіонів.

Як повідомлялося, за минулу добу в деяких регіонах України випала місячна норма снігу. У зв’язку з цим були практично паралізовані основні транспортні магістралі країни, і на дорогах утворилися величезні пробки.

  Article "tagged" as:
  Categories: