На протязі місяця в Україні масово подорожчають іномарки

Март 18 08:24 2013

inomarkaВідразу кілька великих дилерів заявили про перегляд цін на модельний ряд у зв’язку з введенням додаткових мит на імпортні авто. Українці без автомобілів не залишаться, запевняють в Укравтопромі — підвищення цін не буде критичним.

Перераховують ціни

Як повідомили журналу Украъна в компанії АІС, ціни на автомобілі Geely в Україні відчутно зростуть. Вся модельна лінійка бренду потрапляє в тарифну категорію, на яку поширюються мита (об’єм двигуна від 1,0 до 2,2 л). Враховуючи, що на загороджувальне мито також буде нараховуватися ПДВ, собівартість авто протягом квітня виросте більш ніж на 15%. На сайтах Geely і АІС вже з’явився банер із зворотним відліком часу до дня введення нових мит.

Якщо рішення про мита не відкличуть, зростуть ціни і на автомобілі Peugeot, говорить генеральний директор компанії Пежо Україна Серж Банзая. «Ні материнська компанія, ні наше представництво не володіє ресурсами, які допоможуть значною мірою нівелювати вплив спецмита на підвищення цін», — сказав він. Фахівці компанії вже займаються переглядом цін на весь модельний ряд Peugeot. Нові ціни набудуть чинності через 30 днів, тобто з 13 квітня.

Але купити автомобілі за старою ціною можна буде протягом декількох тижнів: якщо не буде ажіотажу, існуючого в Україні складу автомобілів Peugeot, вже пройшли митне очищення, вистачить на два місяці.

У Сітроен Україна теж не виключають підвищення цін на модельний ряд. Крім того, виходячи з нових обмежень, компанія збирається скоротити плани продажів. «Ми переформіруем наш модельний мікс, з тим, щоб якомога менша кількість автомобілів підпадало під дію нових додаткових мит. До прикладу, ми будемо робити акцент на моделі Citroen С1, яка оснащена мотором об’ємом менше 1000 куб. См. Також будемо акцентувати увагу на продажах дизельних версій автомобілів Citroen «, — зазначив Лоїк Сібрак, директор представництва Сітроен Україна. Нагадаємо, дія загороджувальних мит поширюється тільки на авто з бензиновим двигуном.

Продажі просядуть

Ціноутворення імпортних автомобілів безпосередньо залежить від розміру мита, говорить Серж Банзая з Пежо Україна. Тому відчутне подорожчання авт з бензиновими двигунами об’ємом 1, -2,2 л неминуче. І якщо купівельна спроможність населення залишається колишньою, це призведе до неминучого скорочення ринку.

З ним погоджується Лоїк Сібрак. Якщо після подорожчання українців не влаштує ціна, це не означає, що вони виберуть більш дешевий і простий автомобіль — швидше за все, вони взагалі відкладуть покупку або придбають б / у іномарку.

Можливо, потенційні покупці просто сховають свої гроші «під подушку». «Люди перестануть брати кредити в банках — це загальмує банківську систему України. Люди не понесуть гроші в автосалони і на автомобільний сервіс — це відсутність зростання реальних зарплат, надходжень до пенсійного фонду, скорочення персоналу, зростання безробіття, — говорить представник Citroen. — Крім того , заморозяться інвестиційні проекти, будівництво нових сучасних дилерських центрів. А це, знову-таки, відсутність вливань в економіку і скорочення робочих місць «.
Негативно оцінює вплив нових мит на авторинок і економіку в цілому і Віктор Янукович-молодший. В офіційному зверненні до прем’єр-міністру України Миколі Азарову син президента заявив, що рішення суперечить державним інтересам, шкодить іміджу держави і погіршує позиції України на світовому ринку. У зв’язку з можливим скороченням імпорту суттєво зменшаться надходження до бюджету, і багато імпортерів просто підуть з ринку.

«Подібна ситуація вже була в середині 2009 року з введенням додаткової 13% надбавки. Тоді — протягом півроку, поки діяла надбавка — імпорт автомобілів в Україну практично зупинився, а надходження до бюджету знизилися на 85%», — нагадав Лоїк Сібрак.

Але в асоціації Укравтопром запевняють: це твердження не відповідає дійсності. Оскільки до введення цієї надбавки на початку 2009 року на складах дилерів накопичилося таку кількість товару, яке, з причин різкого падіння ринку, реалізовували ще два роки. «Але і в період дії цієї надбавки імпорт відбувався, але, природно, меншими розмірами — адекватними до попиту на ринку», — заявили в асоціації.

  Article "tagged" as:
  Categories: