МАУ відмовляється перевозити пасажирів Аеросвіту

Март 05 09:39 2013

Пасажирів, яким видали квитки, куплені раніше у «АероСвіту», на авіакомпанію МАУ, відмовляються обслуговувати, повідомляє кореспондент журналу Україна з аеропорту Бориспіль.

«Дізнався від колег, що туристів, які повинні були повернутись 3 березня з Тбілісі літаком МАУ, не пустили на борт, — повідомляє директор сімферопольського Акватура Таврида Музафаров. — Людям пояснили, що з 1 березня код-шерінгову угоду між» Аеросвітом «і МАУ не діє, і їхні квитки втратили свою чинність. При цьому заздалегідь ніхто з пасажирів або агентів попереджений не був «.

Як повідомляють агенти, в сімферопольське представництво «АероСвіту» зі скандалом прийшли пасажири, не вилетіли з переоформленням квитків із Сімферополя, так що працівникам представництва довелося ретируватися.

Як з’ясувалось, інтерлайн-угоду між перевізниками дійсно розірвано. «Грошові питання з IATA вирішуються в судовому порядку, і так як інших можливостей знайти кошти для повернення пасажирам, партнерам і навіть працівникам самої авіакомпанії зараз немає, ми змушені були припинити всі фінансові розрахунки», — пояснило джерело в «АероСвіті». Він додав, що тепер пасажирам залишається тільки оформляти повернення квитків.

Проте ніяких офіційних заяв від перевізників немає: більшість пасажирів, а також туркомпаній — не в курсі. Оперативно отримати коментар у МАУ не вдалося, як не вдалося дізнатися і точну кількість пасажирів на цю авіакомпанію квитками.

Втім, за оцінками експертів, їх має бути чимало, адже МАУ отримала призначення на 33 маршрути «АероСвіту», які раніше активно розпродавати квитки на свої рейси за дуже привабливою ціною.

  Article "tagged" as:
  Categories: