На 8 березня квитків на потяги вже немає, залишився дорогий Хюндай

Март 04 18:11 2013

Враховуючи великий попит громадян на перевезення найбільш доступним і популярним видом транспорту, а також його безальтернативність для більшості населення країни, «Укрзалізниця» знайшла можливість і призначила до Міжнародного жіночого дня шість додаткових поїздів, які здійснять 12 рейсів, повідомляє прес-служба відомства.

Додаткові поїзди курсуватимуть, починаючи з 6 березня. Найбільша кількість додаткових поїздів призначено у туристичні центри Західної України — чотири поїзди, які здійснять вісім рейсів.

Також на 7 березня призначено два додаткових рейси швидкісних поїздів Інтерсіті + за напрямом «Київ — Харків — Київ».

Напередодні Міжнародного жіночого дня залишаються у вільному продажу квитки зі столиці в міста-мільйонників нашої країни. Так, на найбільш популярну серед населення дату — 7 березня (за станом на 4 березня) за напрямком Київ — Харків залишається у вільному продажу 257 — 1-го і 396 — 2-го класу квитків.

За напрямом «Київ — Донецьк» 282 — 1-го і 349 — 2-го класу вільних квитків, за напрямком «Київ — Дніпропетровськ» залишається 148 — 1-го і 259 — 2-го класу вільних місць на поїзди категорії «Інтерсіті + «. У напрямку «Київ — Одеса» залишається у вільному продажу квитки на 41 плацкартне місце і 9 квитків на місця класу люкс.

Портал delo.ua вирішив перевірити розповсюджену «Укрзалізницею» інформацію. На 7 березня у вільному продажу в напрямку «Київ-Одеса» залишилися одне купейні місця (ціна квитка — 165 гривень) і сім люксових (ціна — майже 610 гривень).

За напрямом «Київ — Донецьк» залишилися квитки, але тільки на швидкісні поїзди Hyundai, у продажу квитків на звичайні поїзди немає, таку ж картину можна побачити і в напрямку «Київ-Дніпропетровськ», де на 7 березня залишилися квитки тільки на швидкісні експреси.

Немає і квитків на звичайні поїзди в напрямку «Київ-Харків», де, як і в попередніх напрямках, є квитки тільки на швидкісний поїзд Hyundai. У напрямі зі столиці до Львова, Запоріжжя, Луцьк, Ужгород, Житомир, Миколаїв, Сімферополь, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Кіровоград, Кременчук та Суми у продажу білетів немає взагалі.

  Article "tagged" as:
  Categories: