Ціни на продукти в Україні зросли на 40%

Март 03 10:21 2013

Експерти стверджують, що продукти будуть дорожчати і далі.
Хоча офіційно ціни в Україні за рік не зросли (за даними Держслужби статистики, ми мали дефляцію 0,2%), але пересічний українець відчув, що життя стало дорожче. Це стосується продуктів харчування. За розрахунками консалтингового агентства «ААА», їжа подорожчала на 12-15%. Моніторинг показав: багато основних продуктів дійсно виросли в ціні приблизно настільки.

Додамо, що за преміум-сегменту — м’ясо вищого сорту (філейне, вирізка), сирокопчені ковбаси, свіжі овочі і фрукти — зростання ще більше: до 25-30%. Наприклад, на ковбасах СК вищого гатунку, стоивших рік тому 105-115, зараз висять цінники 130-160 грн / кг (палиця обійдеться в 45-60 грн, зростання цін на 25-40%).

Аналітик продринку Марія Колесник («ААА») впевнена, що економічних підстав для такого великого подорожчання немає: «Влада проводить жорстку політику стримування цін на соціальні групи товарів: це український хліб і батон, варені ковбаси 1-го і 2-го сорту, курятина в тушках, молокопродукти і т. д., на них встановлена ??мінімальна торгова націнка в 10-15%. Тож торгові мережі заробляють на продуктах преміум-сегмента, тих же СК ковбасах, завищуючи на них ціни: мовляв, нехай багаті платять за бідних».

За розрахунками директора інформкомпанії «ПроАгро» Миколи Верницького, продукти на прилавках дорожчають насамперед від того, що ростуть виробничі витрати: дорожчає паливо, корми, підвищуються зарплати працівникам, а не ціни на сировину (наприклад, свинина в живій вазі подорожчала в закупівлі за рік приблизно на 2 гривні). А торгівля вважає свої 15%, вже від нових оптових цін, ось і виходить більше. А по товарах преміум-класу з покупця беруть по-максимуму.

Борщовий набір в цьому році приблизно вдвічі дорожче, ніж у минулому. Експерт «Українського клубу аграрного бізнесу» Тарас Гагалюк пояснює це кількома причинами: перша — фермери притримали картопля і фрукти (яблука), щоб підняти ціну, і це їм вдалося, друга — наші цибулю і моркву вперше пішли за кордон — в Молдову, Болгарію і Румунію, тому пропозиція скоротилася, третя — виробник навчився продавати товар не нижче собівартості, і це позначилося на оптових цінах.

ЩО БУДЕ. На жаль, експерти обіцяють, що їжа і далі буде дорожчати, особливо овочі, крім картоплі, який на 90% вирощує населення. За словами Гагалюк, виробники закупили на третину менше насіння і приблизно на 30% скоротили посівні площі. На ціну молодої картоплі і ранніх овочів це не вплине, а от запасів на 2014 рік зросте менше. Тому наступної зими доведеться знову звикати до морквині по 5-6 грн за кіло. Верницький також стверджує, що до осені подорожчає все, окрім найпростіших продуктів, які не вимагають великих трудовитрат або мають дешеву сировину: це молоко, низькосортна варена ковбаса, сири, вітчизняні яблука.

ЗАРПЛАТИ. За даними Держстатистики, середня зарплата в Україні за останні 12 місяців збільшилася на 227 грн. Перекриває Чи це підвищення зростання цін на продукти, перераховані в графіку? Наші розрахунки показали, що середньостатистичний їдець ще й економить близько 160 грн. На два кг м’яса і стільки ж ковбаси на місяць, плюс кг сиру і 10 кг овочів-фруктів він зараз витрачає приблизно на 70 грн більше, ніж рік тому. Але раціон дорогих ковбас і ананасів йому доведеться скоротити.

  Article "tagged" as:
  Categories: