Скандальним потягам «Хюндай» знайшли альтернативу (ФОТО)

Февраль 27 11:15 2013

Перший український швидкісний потяг пройшов випробування. пройшов випробування вітчизняний швидкісний електропоїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Про це повідомляє офіційний сайт підприємства.
«Він здійснював додаткові випробування за маршрутами Київ-Харків, Київ-Донецьк, Київ-Львів і Київ-Харків-Полтава-Кременчук», — повідомили журналу Україна.
З Києва до Кременчука у вагонах поїзда їхали члени міжвідомчої приймальної комісії. Комісія вирішила, що електропоїзди виробництва відповідають вимогам технічного завдання Укрзалізниці.
«Перший заступник генерального директора Укрзалізниці Микола Сергієнко зазначив, можливо, новий поїзд незабаром вийде на маршрути Донецьк-Сімферополь, Харків-Сімферополь», — відзначають представники підприємства.Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна більше не буде купувати корейські потяги Hyundai, а зверне увагу на потяги вітчизняного виробництва. «Крюківський вагонобудівний завод створив поїзд не краще і не гірше Hyundai», — зазначив прем’єр.

  Article "tagged" as:
  Categories: