Репутацію УНІАН намагалася вбити людина Коломойського

Февраль 14 08:21 2013

Вбивство репутації УНІАНу новиною про ведмедів було ініційовано главою медіахолдингу Ігоря Коломойського — Олександром ТКАЧЕНКО. Виконавцем операції виступив генеральний директор агентства Вадим ОСАДЧИЙ. А ось козлом відпущення, судячи з усього, хочуть зробити головного редактора агентства Михайла Ганницького.
Про це на своїй сторінці фейсбук повідомив тележурналіст Мустафа Найєм, що працює журналістом на Українській Правді.

Зазначимо, сама редакція УНІАН просить звільнити менеджмент, причетний до фальшивих новин про політиків Сергія Власенка та Олександру Кужель.

Про це йдеться в офіційному зверненні трудового колективу УНІАН до основного акціонера агентства Ігоря Коломойського, президента ІА та голови Національної спілки журналістів Олега Наливайка та керівника групи «1+1» Олександра Ткаченка.

«Поява фальшивих новин на сайті агентства стала логічним результатом і прямим наслідком діяльності призначеного рік тому нового менеджменту агентства», — сказано у заяві.

«Ще у травні 2012 року ми намагалися довести до вашого відома, що новий менеджмент не хоче і не здатен співпрацювати з колективом, який напрацьовувався роками», — стверджують співробітники видання.

«На жаль, наша позиція тоді не була почута. Так само ми не отримали належної реакції з боку керуючих партнерів і засновників на ситуацію із цензурними утисками на сайті УНІАН, яка склалася восени минулого року», — сказано у заяві.

«Незаконне звільнення колишнього головного редактора, скандал з цензурою під час виборів, сфальшовані новини на сайті агентства — все це широко висвітлювалося в пресі і завдало неймовірних репутаційних втрат УНІАН», — заявляє колектив ІА.

«На жаль, усі намагання направити в нормальне русло співпрацю колективу з новим керівництвом не зустріли жодного відгуку», — йдеться у зверненні.

«Після того, як під час виборів виник цензурний скандал, творча частина агентства — 37 співробітників – направила (гендиректору агентства Вадиму) Осадчому та Ткаченку звернення з вимогою зустрітися з колективом і нарешті розповісти про концепцію розвитку агентства, яку новий менеджмент обіцяв розробити торік», — говорять співробітники УНІАН.

Окрім того, вони стверджують, що просили Осадчого та Ткаченка ознайомити їх з результатами службового розслідування щодо фактів цензури в УНІАН, але прохання «просто проігнорували».

«Більше того, питання цензури в УНІАН розглядалося на засіданні МРГ при президентові України. Група виробила рекомендації Осадчому, серед яких — сісти з колективом за стіл переговорів та створити Редакційну раду для уникнення подібних випадків у майбутньому. Реакції — нуль», — сказано в заяві.

«Тепер виник скандал з «ведмедями», який може назавжди підірвати довіру читачів і передплатників до нашого агентства. Результати роботи нового менеджменту засвідчили нездатність нової команди ефективно керувати процесом», — впевнені співробітники ІА.

Вони стверджують, що «в результаті недолугого керування відбувається: перетворення агентства з економічно успішного на збиткове та дотаційне; падіння рейтингів і впливовості агентства та хаос в кадровій та творчій політиці».

  Article "tagged" as:
  Categories: