Пасажир Ан-24: «На місці літака вже є мародери»

Февраль 14 00:07 2013

Громадяни, що вціліли після аварія літака побоюються мародерів на місці катастрофи. Про це повідомив один з пасажирів. Він зазначив, що на місці пригоди залишились гроші, цінності, документи, і можливі факти мародерства з боку міліції.
Пасажирів, що вижили вже привезли в Донецьку обласну травматологію. Велика частина доставлених знаходиться в задовільному стані. Так, один з тих, кому вдалося врятуватися інформує, що командир екіпажу і другий пілот вижили

— Він (командир екіпажу-прим.авт.) Травмований, важко дихати, голова болить, плече .. І нічого не пам’ятає. — Повідомляє Денис Шишков.

Сам постраждалий так само стверджує, що зараз всі зідзвонюються за телефонами та обговорюють можливі причини катастрофи.

— З обривків фраз по телефону, пілот говорить: туман, йшли на друге коло, і крилом зачепили землю. — Повідомляє Денис Шишков.

Тим часом, у Донецькій облтравматологіі, нібито не вистачає місць у палатах. І постраждалим навіть доводиться жертвувати один для одного постільні приналежності.

— А людей все привозять, а місць у палатах то немає … Я навіть подушку свою пожертвував для тих, кого привозять. — Повідомляють пацієнти в мікроблогах.

  Article "tagged" as:
  Categories: