Для постраждалих пасажирів під Донецьком відкрито гарячу лінію

Февраль 13 23:49 2013

Авіакомпанія «Південні авіалінії» відкрила гарячу лінію у зв’язку з катастрофою її літака Ан-24 в Донецьку. Як повідомляється на веб-сайті авіакомпанії, бажаючі можуть звернутися на гарячу лінію на сайті авіакомпанії і по телефону (+380482) 37-17-16.
Розслідування причин авіакатастрофи літака Ан-24 авіакомпанії «Південні авіалінії» який виїхав за межі злітно-посадкової смуги, після чого перекинувся і розламався, буде проводити Національне бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами. До розслідування будуть залучені фахівці Державної авіаційної служби, ДП «Антонов».

Всього на борту знаходилося 45 осіб, з яких 39 були врятовані. В результаті інциденту кількість жертв склало п’ять чоловік, а за даними джерела агентства в аеропорту, число загиблих може зрости до семи.

Раніше повідомлялося, що віце-прем’єр України Олександр Вілкул, представники Державіаслужби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Міністерства соціальної політики вилетіли до Донецька на місце події.

Рейс був чартерним, і всі пасажири були футбольними уболівальниками і прямували на матч Ліги чемпіонів у Донецьку між «Шахтарем» і дортмундською «Боруссією».

Авікомпанія «Південні авіалінії» створена в 1999 році. Виконує перевезення пасажирів на регулярній і чартерної основі.

Флот авіакомпанії складається з чотирьох типів повітряних суден: SAAB-340B, Embraer-500, Як-42Д і Ан-24РВ.

  Article "tagged" as:
  Categories: