Жінки розумніші за чоловіків у 2 рази

Февраль 12 10:11 2013

Ви напевно помітили, що в пресі з’явиться якесь чергове повідомлення про який-небудь чергове дослідження, що незмінно підтверджує, що чоловіки розумніші за жінок. Про самій методиці проведення таких досліджень — окрема розмова, але от у мене особисто викликає підозру вже той факт, що чоловіки надають перевагу в цій області постійно вимагає все нових і нових доказів. Як на мене, якщо людина розумна, то це і так видно, без всяких там додаткових аргументів. А якщо мене починають посилено в чомусь переконувати, це викликає зворотний ефект і наводить на думку про сумнівність якості. Те, що надлишок доказів говорить про спробу приховати справжній стан справ, добре відомо психологам.

На які тільки хитрощі не йдуть чоловіки, щоб довести, що вони розумніші. Тут вже я наведу факт, про який повідомила жінка — американська дослідниця Б. Бендерлі. У своїй книзі «Міф про двох сознаниях» вона вказує на те, що добре відомі тепер і у нас тести для визначення рівня інтелектуальності IQ — це вже не перший їхній варіант. Спочатку запропоновані тести показували, що дівчатка і дівчата часто, а то і як правило, мали коефіцієнт інтелекту вищий, ніж хлопчики і хлопці. Тоді творцям тестів довелося змінити контрольні питання так, щоб вони «підігравали» чоловічим відповідям. Так що тепер IQ визначається безпечним для чоловіків способом.

Та що там якийсь тест! Все наше громадське пристрій працює на те, щоб чоловіки виглядали розумнішими.

Згадайте, в школі дівчатка в більшості своїй вчаться краще, прекрасні результати показують у вузі, а потім виходять заміж — і починають відставати. Адже в силу свого сімейного стану вони просто зобов’язані рухати вперед чоловіка і поставити хрест на собі. Звичайно, часу на власний розвиток не залишається, а від тупої домашньої роботи можна і справді стати дурепою.

А спробуй не вийти заміж! Та тебе ж заклюють. Виявляється, без чоловіка ти ніякої цінності не уявляєш, який би розумниці не була. Ось хто у нас цінність, так це чоловіки. Для того і створюють вони весь цей ажіотаж, щоб підняти себе в ціні. Так що доводиться зображати з себе дуреп, щоб не уславитися синім панчохою.

Поясніть мені, чому, якщо чоловіки такі розумні, вони, як вогню, бояться розумних жінок? Чи не прекрасна Чи це можливість — у спілкуванні з ними підтвердити свою перевагу?

Хай вибачать мені чоловіки, яких я позбавлю ще одного способу послатися на жіночу неповноцінність (крім кольору волосся), але невблаганна логіка, яка не може бути чоловічої або жіночої, а яка або є, або немає, підводить мене до висновку, що жінки розумніші за чоловіків , інакше останні не виявляли б стільки старанності, щоб довести зворотне.

  Article "tagged" as:
  Categories: