«Похудала, бліда та хвора», — іноземна преса про Тимошенко

Февраль 12 16:26 2013

Іноземна преса 12 лютого висвітлює можливі сценарії долі Юлії Тимошенко, прогнозує, що після саміту Україна-ЄС ситуація з екс-прем’єром Юлією Тимошенко може різко змінитися.
Якщо завтра, 13 лютого, лідер опозиції все-таки з’явиться в київському Печерському суді, де будуть допитувати свідка у справі про замовне вбивство Євгена Щербаня, українці вперше за півтора року побачать її і, можливо, «будуть шоковані» її видом.

«Схудла, змарніла, бліда, хвора — так адже розповідають про здоров’я Тимошенко відвідують її адвокати і дочка. Якщо вона в такому вигляді постане перед судом, то, звичайно, це стане сенсаційною новиною для усіх ЗМІ і для кожного обивателя», — вважає керівник Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

Політологи також припускають, що Тимошенко, яка вимагає, щоб їй надали можливість присутності під час допиту свідка, вирішила нагадати про себе напередодні згаданого саміту.

«Образ тяжкохворий і політично переслідуваною Тимошенко зіграв проти української влади. Але цей етап може завершитися», — вважає видання, згадуючи слова співробітників Харківського наукового медичного товариства, які натякнули на можливість «умисного затягування лікування за політичними або іншими мотивами».

Тому експерти в Києві впевнені: якщо саміт Україна-ЄС не виправдає надій української влади, то ситуація з Тимошенко відразу ж зміниться, і влада більше не буде «церемонитися» з екс-прем’єром.

«Але навіть якщо припустити найсприятливіший для Тимошенко сценарій, він навряд чи дозволить їй брати участь у президентських виборах 2015 року», — резюмує пан Фесенко.

  Article "tagged" as:
  Categories: