Українські «дороги» довели Азарова до сліз

Февраль 11 08:55 2013

Прем’єр-міністр поскаржився на стан покриття на двох стратегічних трасах. А читачі журналу Україна підкинули йому ще 17 маршрутів, за якими неможливо проїхати.
В Україні автомобільні дороги в складному стані, а деякі й зовсім в критичному, заявив Микола Азаров. Неприємностей, на думку прем’єра, додала нинішня зима.
Це заява знайшла відгук у душах співвітчизників, які негайно поспішили нагадати прем’єру: зима якщо і винна, то зовсім небагато. Бо у нас асфальт «сходить» не тільки разом зі снігом, але й разом з дощем. На допомогу Миколі Яновичу ми разом з читачами відзначили на карті місця, які прем’єру варто відвідати, щоб переконатися: ситуація набагато гірша, ніж він думає.

«Стратегічна траса Київ — Одеса вже багато років є справжньою бідою не тільки для автомобілістів, але і для ремонтних бригад, — стверджує наш читач Олександр. — Щороку в неї закочують мільйони гривень, але варто зійти снігу, як ця важлива траса знову перетворюється в полігон після бомбардувань. Цей рік не виняток: пристойні ділянки чергуються з просто непрохідними.

Правда, щодо того, якою дорогою можна дати горду назву «найгірша з гірших», думки читачів розділилися. Воно й зрозуміло: кожен вважає, що по самій поганій дорозі довелося їздити саме йому.

«В Україні є одна автомобільна дорога: Київ — Бориспіль, — висловив загальну думку один з читачів. — Здогадуєтеся, чому? Всі інші — полігони для перевірки ходової частини наших автомобілів. Так що визначати гіршу дорогу сенсу немає, бо немає нормальних!»

Закопані мільйони

На ремонт автодоріг в Україні потрібно мінімум 2 млрд грн., З яких, за даними глави уряду, «Укравтодор» тільки в січні отримав 417 млн ??грн. бюджетного фінансування.

— Чому у нас така кількість слабких місць? — Дивується прем’єр. — Адже наші люди сумлінно фінансують утримання дорожнього господарства, зокрема коли сплачують акцизний збір у вартість пального. І мають право користуватися пристойними дорогами …

Відповіддю на майже риторичне питання прем’єра може бути заява генпрокурора Віктора Пшонки, зроблена ним в кінці января.По його словами, через відсутність контролю керівників територіальних підрозділів «Укравтодору» за використанням державних коштів в Україні завищення обсягів і вартості дорожніх робіт склало майже 177 млн грн.!

Правда, незважаючи на астрономічность суми для середньостатистичного українця, на перевірку вона виходить якоюсь несерйозною. Враховуючи, що кілометр дороги обходиться в середньому в 5 млн доларів (див. В ТЕМУ), виходить, фактично у нас вкрали всього-навсього 4 кілометри повноцінної європейської дороги. Не український розмах.

Втім, повідомлення про розкрадання коштів, виділених на ремонт автомобільних доріг, з’являються з лякаючою регулярністю. Так, у середині січня СБУ викрила представників комерційних структур, які привласнили 5 млн грн., Виділених на капремонт автодоріг у Сумській області. А буквально днями співробітники Управління державної служби по боротьбі з економічними злочинами в Черкаській області розкрили кримінальну діяльність працівників «Уманьавтодор», які прибрали до рук 34 млн грн.

Найгірші траси в Україні — список:
1. Київ — Одеса
2. Київ — Днепропетровскг
3. Київ — Золотоноша — Кременчук
4. Київ — Чернігів
5. Київ — Москва
6. Київ — Чоп
7. ? Харків — Ізюм
8. ? Харків — Суми
9. Харків — Донецьк
10. Харків — Дніпропетровськ
11. Полтава — Кіровоград
12. Бердичів — Житомир
13. Львів — Івано-Франківськ
14. Львів — Тернопіль
15. Івано-Франківськ — Яремче
16. Дніпропетровськ — Кривий Ріг
17. Кривий Ріг — Миколаїв

  Article "tagged" as:
  Categories: