Ющенко відповість за розкрадання коштів з «Дитячої лікарні майбутнього»

Февраль 09 12:21 2013

Розслідуванням фактів зникнення благодійних коштів на будівництво «Дитячої лікарні майбутнього» мають зайнятися відповідні органи. Про це на ознайомленні з процесом будівництва лікувально-діагностичного комплексу лікарні «Охматдит» повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров.

«Буде звичайно проведене розслідування і хто має цим займатися, нехай цим займеться. Для нас найголовніше завдання будувати, покращувати і модернізувати… Тому ті хто має займатися цим, вони будуть цим займатися», — сказав Азаров.

Раніше повідомлялося, що нардепи Верховної Ради (ВР) планували створити тимчасову слідчу комісію (ТСК) ВР з питань розслідування фактів зникнення благодійних коштів на будівництво дитячої лікарні майбутнього і інших порушень Конституції і законів Президентом України Віктором Ющенком, однак така ТСК так і не була створена.

Нагадаємо, фонд «Україна 3000» на чолі з дружиною екс-Президента України Віктора Ющенка Катериною здійснював збір коштів і фінансування будівництва «Дитячої лікарні майбутнього». Створення цієї лікарні передбачено постановою Кабінету міністрів від 25 травня 2006 р. Відзначимо, в 2008 р. на рахунках «Дитячої лікарні майбутнього» ??було 262 млн грн зібраних коштів.

  Article "tagged" as:
  Categories: