Технологія відправки факсів по всьому світу з Google Drive та Dropbox

Февраль 09 10:20 2013

У вас, як і у нас, немає під боком факсового машини? Але буває так, що вам потрібно відправити факс? Раніше у нас в комп’ютерах були хоча б факс-модеми і за допомогою спеціального ПЗ, начебто Venta Fax, ми могли відправити заповітний документ. Особисто у мене потреба у відправці факсу з’явилася всього один раз в рік — я відправляв паперову форму в Apple щоб стати зареєстрованим розробником 🙂

HelloFax допомагає вирішити проблему відправлення факсу за кордон настільки витончено, що ви почнете любити цю справу. Та ще й безкоштовно.

HelloFax — це веб-сервіс, який служить для відправки факсів на e-mail і на телефонні номери підтримуваних країн. Таких країн понад 70, але, зрозуміло, Росії та України в списку немає. Але це не скасовує того факту, що в певному ліміті ви можете відправити факс безкоштовно на телефони підтримуваних країн.

Але родзинка сервісу не стільки в тому, що він дозволяє слати факси, а в тому, як він інтегрований в хмари, в яких ми з вами живемо. Відправити документи в якості факсу ви можете прямо з браузера з Google Drive, SkyDrive, Evernote, Dropbox і box.net! Ви просто підключаєте ці сервіси і відправляєте документи, що зберігаються в них, по факсу.

Взагалі, безкоштовно ви можете відправити до 50 сторінок факсів. Але на деякі країни діють підвищені ставки. Наприклад, у ПАР чи Домініканську Республіку відправка однієї сторіночки вважається як 5, а тому безкоштовно ви можете послати тільки 10 сторінок.

До речі, за кожного запрошеного друга в HelloFax ви отримаєте ще 5 безкоштовних відправлених факсів.

  Article "tagged" as:
  Categories: