Основні кандидати на виборах 2015 року: Тягнибок та Янукович

Февраль 09 09:25 2013

Перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов запевнив, що в цій політичній силі не роблять і не будуть ставок ні на кого крім Віктора Януковича. І, більше того, там уже знають, хто стане його опонентом у другому турі президентських виборів 2015 року.
«Він (Янукович) не просто кандидатом буде, а переможцем. У нас немає ніяких сумнівів. Він переможе в чесній конкурентній боротьбі. А конкурентом його у другому турі буде Олег Тягнибок. Ми про це знаємо. Це сильний суперник, звичайно«, — зазначив Чечетов.

Тим часом в ударів бачать певні загрози передчасного визначення єдиного кандидата в президенти від опозиції. Про це розповів депутат від цієї партії Валерій Карпунцов.

«З одного боку, раніше вирішити це питання, зрозуміло, начебто, є визначеність. Але, давайте не кривити душею, це буде роз’єднувати. Гратиме на ревнощів не тільки політичних босів, але й виборців тієї чи іншої політичної сили. Це не сприятиме позитивному результату «, — зазначив Карпунцов.

Нагадаємо, Тягнибок висловлював впевненість, що переможе на президентських виборах в Україні, якщо пройде до другого туру. «Якщо сьогодні провести соціологічні дослідження, не впевнений, що рейтинг Януковича виявиться вище мого … Якщо у другий тур пройду я, то виграю, навіть не сумнівайтеся», — сказав лідер «свободівців».

До цього Тягнибок говорив, що визначати, хто стане єдиним кандидатом на пост президента України, опозиція повинна лише у другому турі президентських виборів. «Ми говоримо про президентські вибори — тут дуже важливо, щоб опозиція змогла визначитися з єдиним кандидатом у другому турі», — сказав політик.

  Article "tagged" as:
  Categories: