Американці придумали «податок на кросівки»

Февраль 09 09:04 2013

Курйозний та смішний випадок стався у штаті Іллінойсі де необхідно ввести спеціальний податок на кросівки або іншу спортивне взуття. З такою пропозицією виступив депутат від штату Іллінойс Уілл Девіс, передає Quad City Times.
За планом Девіса, за кожну куплену пару спортивного взуття жителі Іллінойсу повинні будуть заплатити додатково 25 центів. Завдяки новому збору щорічно в казну штату могло б приходити три мільйони доларів, які можна використовувати на програму професійної підготовки для молоді.

На даний момент ідея конгресмена не отримала однозначної поддержкісо боку місцевої адміністрації. ЗМІ підкреслюють, що сам Девіс володіє як мінімум п’ятьма парами взуття, за які повинен буде перерахувати новий податок, в тому числі біговими кросівками і туфлями для гольфу.

Варто відзначити, що в Іллінойсі вже введено ряд податків, які можуть виглядати дивно для мешканців інших штатів. Так, жителі Іллінойсу повинні платити 2,5 долара при покупці автомобільних шин. Крім того, в штаті функціонує податок на солодощі (за винятком борошняних). Податок на цукерки навіть потрапив до списку 15 найбільш дивних податків США, який склав Huffington Post.

  Article "tagged" as:
  Categories: